reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki i filmiki

page3.jpgpage.jpgDSCF0077-tile.jpgmy.jpgpage1.jpg
 
reklama
Agi -super z tym jedzonkiem!! Miłosza dawno nie było:) wyglądacie ślicznie oboje:tak:

Inuś - Jaś jest świetny!!:tak::tak::tak::tak:

dorzucam Hankę -z Dni Naszego Miasteczka, gdzie pluszakom nie chciała odpuścić i do Misia się strasznie mocno tuliła... i takie nasze podwórkowo - ogrodowe zabawy... a i jedno przed komputerem - czyżby jakiś czat z Nikodemem??:blink::tak::-D
 

Załączniki

  • Maj2010 185.jpg
    Maj2010 185.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 43
  • Maj2010 255.jpg
    Maj2010 255.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 45
  • Maj2010 217.jpg
    Maj2010 217.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 47
  • Maj2010 190.jpg
    Maj2010 190.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 44
  • Maj2010 280.jpg
    Maj2010 280.jpg
    49,1 KB · Wyświetleń: 54
  • Maj2010 193.jpg
    Maj2010 193.jpg
    38 KB · Wyświetleń: 44
  • Maj2010 304.jpg
    Maj2010 304.jpg
    45,9 KB · Wyświetleń: 47
  • Maj2010 175.jpg
    Maj2010 175.jpg
    49,7 KB · Wyświetleń: 50
Ostatnia edycja:
Inuś widać, że Jaś dobrze się bawił, u nas też na 1 miejscu są zjeżdzalnie, szczególnie te do basenu z kulkami:tak:
Agi Miłoszek jak ładnie sam je, ślicznie:-)
Martussa jaka śłiczna misiowa Hanka:-)
 
Agi -super z tym jedzonkiem!! Miłosza dawno nie było:) wyglądacie ślicznie oboje:tak:

Inuś - Jaś jest świetny!!:tak::tak::tak::tak:

dorzucam Hankę -z Dni Naszego Miasteczka, gdzie pluszakom nie chciała odpuścić i do Misia się strasznie mocno tuliła... i takie nasze podwórkowo - ogrodowe zabawy... a i jedno przed komputerem - czyżby jakiś czat z Nikodemem??:blink::tak::-D

a ja się zastanawiam dlaczego Nikusia tak ciągnie do kompa
 
Haniusia jest świetna. No i fajnie, że nie ściąga spinek, ja Werci musiałam podciąć grzywkę, bo ściągała spineczki :(
No to trochę mojej panny, bo strasznie dawno nas tu nie było. Zdjęcia z ostatniego i przedostatniego weekendu.
DSC03841.jpgDSC03837.jpgDSC03866.jpgDSC03822.jpgDSC03810.jpgDSC03806.jpgDSC03914.jpgDSC03907.jpgDSC03919.jpgDSC03927.jpg
pencil.png
 
agi - Miłoszek super facet - i włoski bardzo mu urosły, wydaje mi się, że jest dość wysokim chłopczyczkiem :)

Martussa - Zośka z bobaska zamienia się w pięknią dziewczynkę, ale odważna! nie bała się takich wielkich zwierzaków ;)?
 
Inuś - trafiłaś z tą Zośką, bo Hanka na drugie Zośką nazwana:-D:-D no, skubana, latała za tymi pluszakami, że jej nie mogłam dogonić!!:szok::-D:happy2: a od misia to musiałam na ręce brać, bo nie chciała odejść:eek::-D

Agniesiu - Hanka czasem ściąga te spinki, zwłaszcza wieczorem, jak wie, że idzie się myć i spać:-p

A Wercia to całowaniem odczarowała tego Żaba w księcia Bożydara może?:-):-):-)
i z tym nabialem taaaka umorusana... i z tym czarnym Smolikiem tak słodko... i gołąbki... i krótki rękawek... czadowa jest:cool2::cool2:
 
reklama
oj piękne!
Haneczka super miwsiowa dziewczyna
a Wercia na łączce cudna! no i ten całus z żabą powala! :-)
i Miłoszek urósł, choć wciąż jest taki filigranowy,delikatny. ale włosy to mu na potęgę rosną!
 
Do góry