reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiepskie wyniki moczu w ciąży czy to infekcja?

nindziaa

Moderator
Dołączył(a)
17 Marzec 2023
Postów
2 383
Cześć, zakładam nowy temat ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć satysfakcjonującej odpowiedzi.
Czy przy takich wynikach moczu (10 tc) lekarz zleca ponowne badanie czy kieruje od razu na posiew?
Chodzi mi o osad, jak widać erytrocyty są ponad normę, liczne nabłonki i pasma śluzu.
Czy te wyniki mogą świadczyć o infekcji układu moczowego?
 
reklama
Wyniki
 

Załączniki

  • IMG_2080.jpeg
    IMG_2080.jpeg
    11,2 KB · Wyświetleń: 98
  • IMG_2081.jpeg
    IMG_2081.jpeg
    28,2 KB · Wyświetleń: 96
Jeszcze kwestia czy pobierałaś mocz ze środkowego strumienia?
Zastosowałam się do wszystkich zaleceń labo. Tylko kwestia tego jak długo ten mocz jeszcze stał w punkcie. Pobrałam próbkę koło 5:30, oddałam mocz do labo o 7:30 natomiast wyniki były koło 9 🧐 Tylko czy to by miało wpływ na krwinkomocz? Nie mam pojęcia.
 
A ile wypijasz na dobę?
A nie ma teraz w badaniach ogólnych informacji o bakteriach? W takim razie powtórzyłabym badanie ogólne i przy okazji z tej samej próbki zleciła posiew :)
 
reklama
Do góry