reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiepskie wyniki moczu w ciąży czy to infekcja?

reklama
Raczej nie ma opcji, żeby krwinki w jakiś magiczny sposób się tam namnożyły w czasie oczekiwania na badanie. Spróbuj pić nawet i 2,5l, do tego zakwaszaj mocz i powtórz badania. :)

Zmieniłaś avatar i dopiero ogarnęłam, że to Ty. 🫣😅 Jak się czujesz? Jesteś objawowa czy masz spokój? :)
 
Raczej nie ma opcji, żeby krwinki w jakiś magiczny sposób się tam namnożyły w czasie oczekiwania na badanie. Spróbuj pić nawet i 2,5l, do tego zakwaszaj mocz i powtórz badania. :)

Zmieniłaś avatar i dopiero ogarnęłam, że to Ty. 🫣😅 Jak się czujesz? Jesteś objawowa czy masz spokój? :)
Spokój. Jedynie wyniki badań nie dają spokoju 😅 A widzisz, ja nawet zapomniałam, że go zmieniłam bo u mnie ciągle wyświetla się ten stary nie wiedzieć czemu 🤣 Chyba ten czarny kot jest mi pisany 🤣
 
Spokój. Jedynie wyniki badań nie dają spokoju 😅 A widzisz, ja nawet zapomniałam, że go zmieniłam bo u mnie ciągle wyświetla się ten stary nie wiedzieć czemu 🤣 Chyba ten czarny kot jest mi pisany 🤣
To super, że Cię nie męczy. Mogłaś wcisnąć tam przed siebie jakiegoś kocura, to byłoby łatwiej rozpoznać. 😂 W takim razie, życzę poprawy w wynikach i tego, by dobre samopoczucie utrzymało się aż do końca. Rośnijcie zdrowo. ☺️
 
Posiew zawsze prywatnie robiłam 🙈
Tez robię wszystkie badania prywatnie. Chodziło mi o to, że kieruję się zaleceniami lekarza nie robie badań na własna rękę bo się nie znam 🙈 Nie mówił nic o posiewie to zrobiłam tylko ogólne badanie. Dopiero jak zobaczyłam te wyniki to się zagłębiłam w temat, że jest coś takiego jak posiew xd
 
Tez robię wszystkie badania prywatnie. Chodziło mi o to, że kieruję się zaleceniami lekarza nie robie badań na własna rękę bo się nie znam 🙈 Nie mówił nic o posiewie to zrobiłam tylko ogólne badanie. Dopiero jak zobaczyłam te wyniki to się zagłębiłam w temat, że jest coś takiego jak posiew xd
Jakby o, to polecam też robić Posiewy u ginekologa :)
Mało kiedy je robią, ale warto się o nie upomnieć, często jest infekcja przez którą może polecieć szyjka, a nie ma objawów. Widać dopiero na posiewie.
 
reklama
Hej, ja też miałam kiepskie wyniki moczu w 11 tygodniu i sprawdzając w internecie wyniki już się na szpital szykowałam a skończyło się na urinalu 3x dziennie po 2 tabletki :D
Lekarz stwierdził że to nawet na antybiotyk się nie nadaje 😂
A ja już torbę do szpitala miałam spakowaną niedługo więc ogólnie nie warto się stresować na zapas
 
Do góry