reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki i filmiki

reklama
Nadrobiłam trochę zaległości w galerii. Ale Wam dzieciaczi urosły!!! :tak: Strasznie się pozmieniały!

Nie będę pisała każdemu z osobna, choć brzmi to banalnie to wszystkie dzieciaczki sa przesliczne, przecudne i przesłodkie, nic tylko schrupać! Musze sie po cichutku przyznać, ze wybrałam sobie zięcia - Jaś Inus po prostu rozbraja swoim uśmiechem, nie moge jaki słodziak z niego!!!


Link do naszej galerii znajdziecie w moim podpisie, ale mimo wszystko wrzucę tutaj pare fotek:

9863620.jpg


9863637.jpg


mucha.jpg


9394223.jpg


jest_nas_dwoch_ja_i_moj_brzuch.jpg


na_urodzinkach.jpg


9863069.jpg


9863271.jpg


9863169.jpg


9863139.jpg
 
Ostatnia edycja:
nathalie fajnie, że w końcu pokazałaś nam swoje skarby :) Fiona bardzo się zmieniła, widzę, że pomału zamienia się z dzidziusia w małą dziewczynkę :) a zdjęcie a którym młoda trzyma się za brzuszek wymiata :D
 
Nathalie przez chwilę była i znowu się zmyła. Śliczne masz te dziewczyny!! Ingusia jak wyrosła, Fionka też niezła łobuziara..no z tym brzuchem i kitkami to fota rewelacyjna. Czy ja tam dostrzeglam karnego jeżyka??
 
Ja wstawie troszke Macka z wyjazdu w Bieszczady

1 Maciek kapitan na statku podczas rejsu po jeziorze Solinskim
2 Mini Zoo Lesne - i króliczki okazaly sie największym hitem dla młodego
3 pierwszy raz w piaskownicy zaliczony ;) Teraz juz nie przechodzi obok niej obojetnie.

Maciek szalal na wyjezdzie. Wieś podoba mu się tak bardzo ze nie da sie tego w skrócie opisac.

Wiecej fotek rodzinnych na zamknietym.
 

Załączniki

  • 64da24fa05.jpg
    64da24fa05.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 49
  • 3aeb0d0bd7.jpg
    3aeb0d0bd7.jpg
    50,5 KB · Wyświetleń: 49
  • 10846c3969.jpg
    10846c3969.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 55
Ostatnia edycja:
reklama
nimfi Maciek super ale ten smok kapitanowi nie pasuje no chyba ,że to fajka:-D

Nie wiem ale mi Miłoszek to wygląda jak by miał jakieś 3-4 latka
 
Do góry