reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

reklama
A my nadal na półwyspie, jest naprawdę świetnie.
Polecam wszystkim na wakacje camping Chałupy 3, my mamy tutaj swoją przyczepę, ale też można wynająć domek i spędzać miło czas.
Ludzie też tutaj są super pozytywnie nastawieni, no może z małymi wyjątkami :-)

Przed chwilą wróciłam ze spaceru z psem i trochę kropi, więc szybko zaniosłam Bruna a pieska zostawiłam przed przedsionkiem i po kilku minutach jakaś babka do mnie puka, że pada a ja krzywdzę psa i że skoro nie mogę się nim zajmować, bo widzi właśnie, że mam małe dziecko, to niepotrzebnie jest męczyć zwierzę, bo ciekawe, czy ja bym tak chciała siedzieć na deszczu... :szok::-D
Nieważne :-)

Wrzucam fotki Bruna.


Czasem bywało naprawdę chłodno
Lato 2011 1.jpg


Ale ostatnio nawet wieczorkiem już jest ciepło
Lato 2011 4.jpg

Marchewka nawet smaczna :-)
Lato 2011 5.jpg

Z tatusiem
Lato 2011 3 copy.jpgLato 2011 7.jpg

Mama ubiera mnie w fiolety :baffled:
Lato 2011 6.jpg
 
Ale z Agniesi śliczna dziewczynka. Ma piekne oczka:)
Olek faktycznie ma bujny włos:)
A Kubuś bosko śpi.
Soniu zazdroszcze półwyspu. Ja byłam kiedyś na wakacjach na Solarze. Miejsce super. Albo zatoka albo morze, żyć nie umierać:) Bruno jakiś chyba z fioletów nie do końca szczęśliwy:) Ale niech sie cieszy, że to nie róż
 
sylvenia z Twojego synusia wyrasta niezły przystojniacha, oczka ma cudne
sonia bruno ma słodką roześmianą bużke
gosia mój szymek ostatnio tez się lubi zakrywać wszystkim czym popadnie

wogóle te nasze dzieciaczki tak szybko rosna i tak "dorośleją" a buzki nabierają mocnych kształtów
 
Nadia jest taka słodka:) Super spodenki, kupiłaś pewnie gdzieś u siebie na wyspach? Czy w jakiejś sieciówce dostepnej też w PL?
 
reklama
Do góry