reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Kwietnióweczek 2008

Witam kochaniutkie,

Ja również się dołączam do zabawy. Na jednym zdjęciu jestem ja a na drugim mój synuś z tatusiem.
 
reklama
Ale fajnie was zobaczyc dziewczynki rozkrecajcie sie :)))) zdjecia miodzio naprawde :) kurcze jak tu sie patrzy na was a potem czyta co tam piszecie na forum to ma sie już te wyobraznie jak byscie stały kolo mnie hahah :) nie nio super :)same usmiechniete buzki :)

KAsia Masiek:) fajne pieski :)a to mój :p piesio :) i wygrzebałam moje zdjęcie ślubne :)

Materia :) no no no zdjęcie jak z magazynu:p ja też takie chce:p haha
Paluniek :) też fajnie :)

Naprawde wszystkie macie takie przyjemne buzki :)laski jak nie wiem :)rozkrecajcie sie i wstawcie cos jeszcze :p dać palec to chce cała reke ,hehe no co ja poradze że tak lubie oglądać fotki :)
 
No no... Super zdjęcia !!!!!!!!!
MateRIA ja się zastanawiam, czy Ty przypadkiem jakąś modelką nie jesteś, bo rzeczywiście zdjęcie jak z magazynu :tak::-D

Paulinek, ka32sia i masiek super wyglądacie !!!!!!!!!!!

Lady pięknie wyglądałaś na ślubie !!!!!!!!!!!!!!
Ja też jeszcze kilka wstawię jak znajdę jakieś fajne.

Buźki !!!
 
Witam,

Tak macie rację, to pierwsze zdjęcie jest z sesji. Mam przyjaciółkę w jednej z gazet i czasami mnie męczy żebym jej pomogła w jakiejś tematyce (np. o modzie) i jej popozowała. Chociaż uważam, że się wogóle do tego nie nadaję....

Dwie nowe fotki są z Bukowiny Tatrzańskiej i Zakopanego. Uczyliśmy razem z mężem naszego synka jazdy na nartach. Pojął ten sport bardzo szybko, już na 3 dzień zjeżdżał slalomem z góry jak mu instruktor poustawiał słupki. W szku byłam, że tak szybko dzieci łapią.
Planowaliśmy wyjechać również w tym roku na narty (zresztą jak co roku) ale niestety będę musiała tylko popatrzeć jak oni się super bawią i zjeżdżają. Tak mi smutno.....
 
reklama
Do góry