reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

na razie wrzuciłam dwa zdjęcia Macieja,puzniej będzie więcej ale najpierw muszę obejrzeć wasze dzieciaczki:tak:
 

Załączniki

  • DSC00227.jpg
    DSC00227.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 27
  • 110808195937.jpg
    110808195937.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 20
reklama
Ewamat, super zdjęcia, dziewczynki widać szczęśliwe, a ile śniegu :szok:

Agata, witaj! Dłuuugo Cię nie było. A Maciusia to ja bym nie poznała :no:
Synuś nosi okulary czy czyjeś przymierzał :confused: W każdym razie wygląda w nich jak prawdziwy intelektualista :tak:
 
Ostatnia edycja:
Kasiad Maciuś nosi okularki niestety małą wadę wzroku,na razie ma nosić cztery miesiące
 
ewamat sliczne masz coreczki :tak: ja jestem chetna jak chcesz to podaj mi adres mail i cennik :tak:
agata Macius jest boski super minki robi a okularki mu pasuja:tak:
 
Ja nosiłam od roku i 8 miesięcy okulary i ponoć nie zciągałam. U mnie to była chyba kwestia, że wadę miałam na tyle dużą, że w okularach widziałam znacznie lepiej, więc nie opłacało mi się ich zciągać :-D
A jak Maciuś :confused:
 
EWAMAT piekne zimowe zdjecia!!!! ja tez bylabym zainteresowana adresem i cennikiem, jak mozesz prosze o wiadomosc na priva:tak:

MACIUS maly przystojniaczek, w okularkach i bez!!!! a okulary trzeba powiedziec bardzo twarzowe!
 
Maciuś jak to Maciuś mały łobuziak raz nosi chętnie a czasami w ogóle nie chce ich założyć,ale pomału się przyzwyczaja.Okulista mu przepisał okulary bo ma wadę +0,75 na oba oczka i lewe mu ucieka oczko.
Przyznam się że czasami trzeba go brać na szantaż:zawstydzona/y: żeby założył,ale cóż i tak bywa:tak:
 
reklama
Do góry