reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zmęczyć dziecko w domu, jakie zabawki dla 1,5 rocznego dziecka

Ja uderzę z trochę innej strony 🙈 bałagan : krochmal (bezbarwny, sama dobierasz gęstość, jadalny bo to woda i mąka ziemniaczana), galaretka, rewelacyjnie robi się plaże (mielisz herbatniki na piasek), galaretka niebieska borówkowa jako woda i np. jakieś żelki utopione w tej galaretce albo owoce 🙂 można zrobić galaretkę na swoim kompocie i wtedy będzie bez cukru (zależy jak u dziecka z jedzeniem....mój wszystko wkłada do buzi) i wiele innych sensorycznych. Zrobię sobie kawkę i wypisze więcej. Wszelkie zabawy sensoryczne karmią układ nerwowy naszych maluszków i w spokojnej atmosferze można zaspokoić potrzeby maluszka 🙂
Super 💪 u nas też górują takie zabawy. Dziecko brudne, dziecko szczęśliwe ❤️❤️ Kochana rób kawkę i napisz więcej 😀
 
reklama
Też posiadamy tunel. Świetna sprawa. Mały po stokroć wchodzi i wychodzi z niego 😁 co do tej maty to masz może zdjęcie? Jak wygląda?? Bo może to być świetną alternatywą w domu jak i na zewnątrz...zaciekawiłaś mnie ta matą. Tym bardziej że wydaje dźwięki a syn jest na etapie dźwieków, odgłosów, światełek, przycisków i pilotów hahaha
u nas dzis od rana akurat zabawa bo tez chwilowo musimy troche posiedzieć w domu, więc jak widac młody już grzebie przy przyciskach 😄 a po zabawie sobie to tylko rolujesz i za duzo miejsca to ona nie zajmuje 😀
 

Załączniki

  • 63d59d8c-4b44-4aaf-80e8-fd3d2b7abfb4.jpeg
    63d59d8c-4b44-4aaf-80e8-fd3d2b7abfb4.jpeg
    72,2 KB · Wyświetleń: 53
u nas dzis od rana akurat zabawa bo tez chwilowo musimy troche posiedzieć w domu, więc jak widac młody już grzebie przy przyciskach 😄 a po zabawie sobie to tylko rolujesz i za duzo miejsca to ona nie zajmuje 😀
Bardzo fajna ta mata do gry w klasy z Chicco. Jako dziecko pamiętam uwielbiałam grać w klasy 😁 ta jest mega kolorowa widzę. Nie to co u nas, że rysowało się kreda. Mimo to miało to swój urok. Mój mały lubi jak coś się świeci, miga i gra muzyka. Poczytałam trochę o tej macie i producent pisze że mata ma dwa tryby. Prawda? Czym one się dokładnie różnią?? Taka mata może zachęcić do aktywności fizycznej malucha i nie tylko bo i mamie może pomóc się poruszać haha
 
Bardzo fajna ta mata do gry w klasy z Chicco. Jako dziecko pamiętam uwielbiałam grać w klasy 😁 ta jest mega kolorowa widzę. Nie to co u nas, że rysowało się kreda. Mimo to miało to swój urok. Mój mały lubi jak coś się świeci, miga i gra muzyka. Poczytałam trochę o tej macie i producent pisze że mata ma dwa tryby. Prawda? Czym one się dokładnie różnią?? Taka mata może zachęcić do aktywności fizycznej malucha i nie tylko bo i mamie może pomóc się poruszać haha
w pierwszym trybie dziecko gra w takie klasyczne klasy i jak doskaczy do końca to jest cos a'la aplauz 😃 w drugim trybie tym bardziej sportowym pokazuje sie kolor i trzeba na niego wskoczyć i jak dobrze wyskoczy od razu jest kolejny kolor, wiec i troche sportu i troche nauki kolorow 😃 ale ogólnie dla maluchow to taki plus ze gdzie by nie skończyło zawsze bedzie jakis dźwięk , a dla starszych to juz można wytlumaczyc zasady i tez jest radocha :)
 
Do góry