reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

Ewamat swietne zdjęcia, ach jak Wam zazdroszcze tych wspólnych ferii:tak:

Agata, Macius wyglada cudnie:tak:
Zaintersowały mnie jego okularki...w jaki sposób okulista stwierdziała u niego wadę?Nasza okulistka utrzymuje ,ze Marta jest jeszcze za mała na okulary i ze nie moze dokadnie okreslic jej wady...ale skoro Macius nosi....:confused:
 
reklama
Ewamat swietne zdjęcia, ach jak Wam zazdroszcze tych wspólnych ferii
To niestety tydzień po prawie 5 miesiącach życia osobno. Teraz A. jest już daleko. A za miesiąc będzie już bardzo daleko. To tylko tak różowo wygląda. Na wspólne wakacje nie będziemy mieć szansy.
 
Agata MAciuś sliczny chłopiec :tak::-), bardzo mu do twarzy w tych okularkach, swietnie mu je dobraliście:tak: a drugie zdjęcie szałowe:-D:-D:-D

Ewamat współczuję tak długiego rozstania:-( dobrze, że chociaż mogliscie na ten tydzień razem wyjechać:tak: a Madzia wyyyysoka dziewczyna:-)
 
Zaintersowały mnie jego okularki...w jaki sposób okulista stwierdziała u niego wadę?Nasza okulistka utrzymuje ,ze Marta jest jeszcze za mała na okulary i ze nie moze dokadnie okreslic jej wady...ale skoro Macius nosi....:confused:
Madzix, ja nosiłam okulary zanim jeszcze skończyłam 2 latka (miałam dokładnie rok i 8 miesięcy), mój Patryk miał 2 lata i 3 miesiące - a więc chyba Twoja okulistka się myli...
 
Corka mojej szwagierki zaczela nosic okularki jak miala roczek:tak: duzo zalezy od okulisty np. moja siostra trafila na taka co mowila ze jest ok u jej corki az przez przypadek jak mala miala 5 lat wykryli wade i zaczela nosic okulary i miala klejone oko:tak:
 
reklama
Do góry