reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie marcowe mamy i ich dzieciaczki??????

reklama
Jarzebinko ..gratuluje ...beda sie chłopcy razem bawic :-)i grunt zeby zdrowe było :tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Isunia ..u mnie dobrze ...Emi tez ma zdjagnozowana astmę :tak::-D:-D:-D:-D:-D no to smieszne nie jest ...ale biorac pod uwage ze tu kazdemu wmówia astme ..to smieszy bardzo ....ale co robic, do polski nie jade na razie i musimy sie meczyc ...z tym ze Emi ma tylko przewlekły kaszel ....kaszle i kaszle i nie przestaje :no::no: jak mi ta kobieta wytłumaczyła jak astma wyglada to cos w tym jest ...objawy jak u Emi ....ale kaszel to mnóstwo innych chorób tez ...ach ta anglia:baffled::baffled::confused2::confused2::confused2:

A tak to pracuję ,prace swoja poprostu kocham, czuję sie tam coraz bardziej swojsko (t)Emi musi troche do opiekunki chodzic troche jest z tata i tak sie to kreci ...najgorsze lato ,wakacje ...musze poszukac innej opiekunki bo obecna wyjeżdża...w ostateczności mój mąż posiedzi te dwa miechy w domu.

Jak cos bedziesz isunia wiedziec to napisz mi co u małej znaleźli
 
Isunia a jednak astma ...bardzo mi przykro ...no ale tzeba ja leczyc ...moze z tego wyrosnie....ja na poczatku tez byłam przerazona ale da sie z tym zyc....
U mnie tez kurz ...choc testy nie wykazały no i te grzyby cholerna ....ostatni wszytko jej ładnie poprałam ..mówie o pluszakach a kołdre wpakowałm do zamrażarki :-D:-D:-D:-D niestety musiałąm ja dośc szybko wyciągnąć bo zamrazarka chodziła jak zawriowana ....ach i najwązneijsze zmnieniłąm proszek do prania ...na NON BIO i jest teraz o niebo lepiej :tak::tak::tak:

Co do pracy mojej no to kaska wiadomo cieszy ..ale podoba mi sie cała organizacja i porzedek w pracy no i rodzaj asortymentu do szycia ...bo ja niecierpie szyc ciuchów :no: a tam pasy, paseczki ,paszory ,klamry gumki :tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Witam nowa mamę ;-):-)
 
Hej

wpadąłm zobaczyc Jarzębinko twój suwaczek ..jezu ale ten czas leci :szok::szok: dopiero nam pokazywałas swoje dwie kreseczki a to juz ponad połowa ciąży za toba :tak::-):-)
czy chłopczyk dalej pozostaje chłopczykiem czy coś sie moze zmienilo ;-) różnie to bywa :cool2:
A jak synka starszego przygotowujesz na rodzenstwo???



Isunia a ty gdzie teraz balujesz ? Nic sie nie odzywasz:no::no:
 
chłopczyk narazie jest nadal chłopcem... choc na ostatniej wizycie nie pokazał sie w całej okazałosci.... :tak: a jeżeli chodzi o małego to przynajmniej na chwile obecna cieszy sie na rodzenstwo, przytula do brzuszka, głaszcze... dużo rozmawiamy, ale rozmawiamy o dziecku jako chłopcu i dzewczynce, bo tak naprawdę wiadomo bedzie przy porodzie co będzie.... wiec nie chciałabym aby mały odrzucił malenstwo, bo okarze się,że jest dziewczynka, a miał byc chłopiec... ogólnie jest pozytywnie nastawiany na wszelka pomoc przy maleństwie, szczególnie przy karmieniu i zabawie:tak::cool2::tak:


zdrówka dla dziewczynek :cool2::-D:cool2:
i witam nowa mamusie :tak::-):tak:

teraz juz od 1 lipca jestem na zwolnieniu, doszłam do wniosku, że poraz juz korzystać z uroków ciąży wiec wypoczywam :tak:lipiec jestem z małym, bo jego przedszkole jest zamkniete, więc nie poszedł do zastępczego, ale w sierpniu juz wraca, a ja sobie odpoczne po wakacjach z synkiem :tak:teraz miałam pojechac do rodziców na wieś, a M mial pomalowac ostatni pokoik i kuchnię :tak:więc tam tez sobie odpoczne a mały sobie poszaleje na podwórku i mam nadzieje, że skorzysta z uroków lata i pokąpie sie w baseniku


a jeżeli chodzi o zakupy to wszystko zostawiam sobie na sierpien, juz po malowaniu i meblowaniu:tak: i chciałabym miec wszystko gotowe do konca sierpnia, mam nadzieję, ze mi się uda :tak:jedynie może wózek zakupie wcześniej, bo upatrzyłam sobie na allegro uzywany x-lander, ale cały czas sie zastanawiam, gdyz mam dosyc małą winde, a wozkarnia na parterze jest dopiero w planach :tak: i cały czas chodze z miara i wymiary windy znam juz na pamięć :tak: no ale zobacze w poniedziałek, bo wózeczek jest w okolicy moich rodziców, wiec po obejrzeniu zdecyduje ...............:-D:cool2::-D

pozdrawiam WAS serdecznie :-D:cool2::-)
 
jazrebinka to prawda jesli mozesz to wykorzystaj wolne jeszzce przy dzieciach zdazysz sie naprawcowac a co do wózka to ekstra
co tam kobitki u was jakos tu pusto nikt nie pisze napiszcie co ta u was ile waza juz waze pociechy ile maja wzrostu milego dnia
dzieki z amile powitanie
 
Ostatnia edycja:
witam marcowe mamusie, chcialam dodac do listy mojego synka, mojego pierworodnego JEREMI urodzil sie 5 marca 2005 w bydgoszczy. teraz mieszkamy w dubl;inie i jeremi od wrzesnia idzie do szkoly.bardzo sie denerwuje tym faktem, martwie sie wypuszczajac go spod skrzydel. czy jakies mamy maja podobne obawy?
 
reklama
Do góry