reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie marcowe mamy i ich dzieciaczki??????

reklama
Isunia... dziekuję slicznie ...

faktycznie troszke nam sie watek urwał, ale juz nadrabiam zaległości ....

23.09 o 5.55 urodziłam synka Kamilka - 3460g i 53 cm moje szczęścia ....... :tak: a poród to bajka i każdej takiego życze ..... :tak:

można powiedzieć, że normalne spanie miałam do 4 nad ranem, ale o 4 juz dopadły mnie skurcze i stwierdziłam,że wstaje i sobie pospaceruje po chatce, o 4.30 wpałdam na pomysł,że pora na prysznic i albo przejdzie albo sie rozkręci a o 5 już budziłam M,że chyba jednak pora na porodówkę....... więc M się zebrał, ubrał jeszcze Kacpra i ok. 5.20 byliśmy gotowi do wyjścia, 5.30 byliśmy na izbie przyjęć , krótkie badania i pytanie gdzie byłam do tej pory bo juz 9 cm rozwarcia i zaraz będzie poród, oczywiście okazało się, ze sa problemy z miejscami na porodówce, więc najpierw mnie położyl na normalne szpitalne łóżko i zastanawiali sie jak w takich warunkach przyjąć poród, ale zaraz sala po porodzie była wysprzątana i mnie przenieśli, więc na sali mnie połozyli o 5,45 a o 5.55 juz tuliłam moje maleństwo :tak:

nie zmęczyłam sie ani fizycznie, ani psychicznie i naprade po wszystkim szybciutko doszłam do siebie :tak:patrząc z perspektywy na pierwszy poród :tak:nacięcie było ale pięknie sie goi, szwy już pościągane i moge normalnie funkconować - wczoraj chatke juz sobie wysprzątałam na błysk :tak::-D:tak:

a maleństwo :tak: no cóż........ wspaniały bąbelek, ładnie mi odciąga pokarm, wiec z tym nie ma problemów, śpi tez całkiem przyzwoicie, czasem tylko jak zrobi sobie za długie drzemki to potem najeść sie nie może i prawie godzinke wisi na cycku, a zdarza się tak najczęściej, jak zaśnie ok. 12, potem o 15 małe jedzonko i kolejne spanie do 18, to potem 18-19 nic tylko jedzonko :tak: w nocy tez nie najgorzej, ok. 23, 2, 5, i potem 8 wiec do zniesienia :tak::-D:tak:

teraz czekam tylko na pogode, aby juz wyjśc z domku, bo ilez można siedzieć... może będzie złota polska jesień ..... na spacerki .................:cool2:
 
Isunia, co do Kacpra i jedgo zachowania czy podejścia do maluszka, to naprawdę nie moge narzekać, chetnie pomaga, choć na szczęście najpierw sie zapyta czy może cos zrobic a sam sie nie bierze za pomoc :tak: chciałby troszke więcej, ale jeszcze musi do pewnych rzeczy poczekać, np. chciałby małego karmic butelka ........ i jeszcze jedno, rozumie jak mu powiem, ze czegos nie moge zrobic, bo zajmuje sie teraz małym, karmie czy przewijam i wtedy cierpliwie czeka,aż znajde czas dla niego :tak::-D:tak: zawsze po dobranocce ok. 19.30-20.00 staram sie wlasnie te poł godziny poświęcać tylko dla Kacperka, małego wtedy sprzedajemy tacie, a to jest czas mamusi i starszego synka :tak: potem kaszunia, kładę go do łóżeczka, DOBRANOC i mały zasypia :tak:

Noelia ...??????

Kamil ma 2 tygodnie .........................................i 3 tygodnie

kamil1.jpg kamil4.jpg
 
Witam

dawno mnie nie było ,ale siły na pisanie brak

Jarzebinko
ogromne gratulacje z okazji narodzin synka ,jest sliczny i do brata podobny :tak::-D i super ze starszy tak ładnie pomaga i słucha sie :tak:
A kiedy do pracki wracasz? Mam nadzieję ze awans dalej na Ciebie czeka:tak::tak:

Isunia a ty jescze tu w UK mieszkasz czy gdzieś wybyłas ? jak dziewczynki ,co z ta cholerną astma w was? Moja Emi jak poszła do szkoły znów wiecej kaszle ale mniej jakby w porównaniu z zeszłym rokiem ..inhalatory daje w razie konieczności tylko ..czasem tydzień, dwa nie kaszle ...wiec nie chce jej truc ...
Emi w szkole P1 ..idzie jej świetnie, rozmawiałam z nauczycielka i byłam zaskoczona jaka mądra ta moja córcie ,wszytsko rozumie ,dobrze wykonuje zadania w szkole i ma najwiecej gwiazdek na tablicy :-):-D:-D:-D

Ja do pracy 6 dni w tygodniu jeżdżę, czasem jest cieżko ale praca daje mi dużo satysfakcji i wciąż chętnie rano wstaję ,szefostwo tez zadowolone :tak: mój angielski dalej troche kulejacy ,ale dogadam sie w pracy i w urzedach a uczyc sie już nie mam siły.I dopiero teraz zaczynam rozumieć jakie czasy kiedy używać :-D:-D:-D:-D
A powiedz mi jeszcze raz a jakie danie ci chodziło Indyjskie co nie wiedziałas jak zrobić ? Moja kolezanka ta z Indi jest u mnie czesto ,czasem prosze ja o ugotowanie czegoś .Nauczyła mnie gotować puri z ziemniakami ...palce lizać ,wczoraj smażyła mi panana w cieście ...ale banan inny rodzaj ,kupiłam go w sklepie azjatyckim .

To tyle .szcześcia zycze i zdrówka odzywajmy sie czesciej :tak::tak:
 
Alez tu cicho ...
Jarzebiko ,co u ciebie i twoich chopaków.?
Isunia a jak twoje dziewczyny? Aczy szczepias na swinska grype swoja starsza córke\? ja szczepiám Emilié, miaam mieszane uczucia ale jednak sie zdecydowalam :happy:miaa biedaczka potem goraczke i byla osabiona ,ale przeszo ..choc nie powiem strachu sie najadam :-(
tydzien pracy dzis zakonczyam ,i popijam piwko z sokiem:-p
 
reklama
Zapytam sie dokładnie o te przepisy:tak:
Fajnie ze córcia z nursery zadowolona,i ze jest jedna polka to chyba tez zaleta ..ja sie cieszyłam :rofl2::sorry: teraz ma jednego polaka małego ,ale chyba za bardzo z nim nie urzeduje ,ona wciaz bawi sie z dziewczynkami :tak::-D a matke chłopca chciałam poznać ,miałam nadzieje ze moze poznam jakąś fajna kolezanke ,ale przez prace nie jest mi to dane:no:
ja mam prace ,ale mój nie moze znaleśc nic odpowiedzniego przez co sie męczy w jakiej durnej fabryce cocacoli na nockach ..ale to i tak dobre ,bo wczesnij dwa michy siedział w domu ..tak teraz ciezko z praca :wściekła/y::-(

A powiedz mi te child trust found ,to zakłada sie normalnie w banku ..bo już zupenie nie wiem ..powinnam sama zadzwonic ..ale moze mi podpowiesz jak i co z tym ???

a ta zupa z puszki ...heheh dobre sobie:szok::-D:-D:-D
 
Do góry