reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie nasze dzieciaki mogą miło spędzić czas?

Północny Wiatr

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Październik 2009
Postów
319
Miasto
Szczecin
Mam nadzieję, że w tym wątku znajdą się informacje o placach zabaw, bawialniach, miejscach na imprezy dla dzieci, gdzie można zrobić urodziny. Może o jakiś kolach zainteresowań, gdzie można zapisać dziecko. Albo pojechać w jakieś fajne miejsce, gdzie dziecko może coś ciekawego zobaczyć.
Ja w tej chwili jestem na etapie placów zabaw. Jeśli możecie polecić coś fajnego w okolicach osiedla Bandurskiego, to będę wdzięczna. Ostatnio nawet byliśmy w parku przy Chopina - fajny placyk dla dzieci tam jest, a obok taka parkowa siłownia dla doroslych.
Wybieremy się również do Skarbimierzyc (między Mierzynem a Lubieszynem). Ponoć jest tam bardzo fajny folwark ze zwierzakami. Oj, Kassi będzie miała radochę. Ona nawet próbuje dogonić koty osiedlowe. Każdy zwierzaczek to dla niej przyjaciel. Zresztą szczeka po swojemu do naszych psów. A ostatnio z Pandziakiem robiła Uuuuuu....
Podchodzi do naszych psiurów, przytula się i mruczy z zadowolenia.
 
reklama
Północny wiatr, jak w okolicach Bandurskiego, to kawałek dalej na Thugutta, tam gdzie mieszkam jest świetny plac zabaw :tak:. Jak mój mały wyzdrowieje, to najwyżej się umówimy i pójdziemy na ten placyk. Plus dla niego, bo jest to teren ogrodzony, huśtawki i różnego rodzaju skałki do wspinaczki oraz domek są z drewna :tak: oczywiście są też ławeczki i różne inne rzeczy :tak:.
 
Byłam wczoraj z Kassandrą w Skarbimierzycach w Folwarku Skarbimierz - wieś zaraz za Mierzynem. Fajne miejsce do spędzenia czasu. Pooglądałyśmy sobie zwierzątka. Kassi najchętniej bawiła się w piachu zabawkami.

swinki.jpg
Pod tym domkiem siedzi świnka.

kuce.jpg
alpaki.jpg
Kassi.jpg

Cegiełka przy wejściu kosztuje 5 zł. Takie maluchy nie płacą.
Fajny ten folwark. Z tego co się zorientowalam, to można tam zrobić imprezę typu wesele. Ale także imprezy dla dzieci. Jak bylam we wtorek, to niewiele osób było. Ale sądzę, że w weekendy jest tam sporo ludzi. Można coś zjeść i piwa się napić. :-D
Znalazłam stronkę tego Folwark Skarbimierz - hotel, stadnina koni, restauracja, wypoczynek, atrakcje dla dzieci w szczecinie, hotel szczecin
Polecam odwiedzenie, jak ktoś się nudzi albo nie może wytrzymać w domu z dzieckiem łażącym po meblach. :-)
pencil.png
 
Ostatnia edycja:
bardzo fajne miejsce - na pewno zapamiętam - bo często robimy weekendowe wypady i już czasami brakuje pomysłu...;-)

my swojego czasu byliśmy w zoo w świerkocinie (chyba kawałek za gorzowem)----najpierw się ogląda zwierzęta jadąc autem -pozniej piechta a na koniec wesole miasteczko i wszystko dowoli:tak:
 
Wczoraj byliśmy w meblowym w Agacie. Jest tam fajny placyk zabaw dla dzieciaków - darmowy. :-) Zjeżdżalnia w małym domku, duży "basen" z mnóstwem pilek. samochodzik, huśtawka i ławeczka. Kassi pobawila się w czasie, jak chodzilam po części z bibelotami (dzbanuszki, garnuszki, poduszki, świece, itd.).
 
Dziewczyny ciekawi mnie oferta Pałacu Młodzieży dla małych dzieci. Jakie są Wasze opinie na temat ich działalności? Chcę zapisać Hanię na rytmikę. Macie jakieś opinie własne lub zasłyszane na ten temat?
 
Dziewczyny ciekawi mnie oferta Pałacu Młodzieży dla małych dzieci. Jakie są Wasze opinie na temat ich działalności? Chcę zapisać Hanię na rytmikę. Macie jakieś opinie własne lub zasłyszane na ten temat?

Ostatnio rehabilitantka na Wojciecha mówilą, że od 10 lat tańczy w Szyku. Mówiła, że male dzieci też tam tańczą ale nie wiem od ilu lat. Znalazlam stronę. Może to Cię zainteresuje http://www.szyk.szczecin.pl/ .
Jeśli coś byś się dowiedziała odnośnie wieku, to daj znać.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witam!
Mam pytanie- czy słyszałyście może opinie o szkole Mobile English Kids? Chciałabym zapisać tam starszaka a nigdzie nie mogę znaleźć opinii o tej szkole a mają dosyć ciekawą oferte i niedaleko mojego domu:tak:
zylcia- córki mojej siostry chodziły na różne zajęcia w Pałacu Młodzieży i były bardzo zadowolone. Z tego co pamiętam to na niektóre ciężko się dostać :/

Tak poza tym to z ciekawych miejsc w Sz-nie mogę polecić bawialnię Tygrysek na Krakowskiej:sorry::-) http://www.bawialniatygrysek.pl/

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Pewnie znacie to miejsce. W ferie byłam z Kassi i moją mamą na wystawie w Eurece (skrzyżowanie Matejki z Malczewskiego - akademik). To byly Dom Marynarza. Odkąd sięgam pamięcią próbowalam zajrzeć w jego okna, bo mieszkalam na Matejki. I tam gdzie kiedyś byla kuchnia (pełno kafli wyglądających na jakieś mini baseny), teraz są doświadczenia w hula-hop i wielką bańką mydlaną. Jakieś zawieszki z balonów i ozdób - chyba tam robią imprezy dziecięce. A tak wogóle to oczywiście wystawa fizyki. Kassi najbardziej podobala się dmuchana piłka utrzymywana przez strumień powietrza. OK też były magnesiki do budowania cząstek.
 
reklama
Do góry