reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie robicie zakupy?

Ja tez sporo zakupów robię w sieci, ostatnio kupiłam takie fajne torby ekologiczne prosto od producenta Allbag i jestem z nich zadowolona nawet bardzo.
 
reklama
U nas w ostatnim czasie również zakupy internetowe wiodą prym. W sklepach internetowych kupujemy ubrania, sprzęt agd i rtv, nawet żywność zamawiam korzystając z serwisu ezakupy tesco.
Ostatnio ze względu na brak czasu przerzuciłam się także na zakup leków przez internet. Zamawiam je za pośrednictwem serwisu ktomalek.pl i odbieram w lokalnych aptekach. Dzięki temu mam pewność, że leki pochodzą z legalnych źródeł, a także nie tracę czasu na szukanie wszystkich potrzebnych mi pozycji (zawsze otrzymuje powiadomienie o skompletowaniu zamówienia, czasem farmaceuta proponuje mi jakiś zamiennik). Sama wybieram aptekę, w której chcę odebrać leki, w mojej okolicy jest ich naprawdę sporo.
 
Często robię zakupy przez Internet, to samo dotyczy ubrań dla dziecka. Zazwyczaj zaglądam na ModaVie.pl spodobał mi się ten sklep jeszcze od czasu jak potrzebowałam odzieży ciążowej. Mają duży wybór za przyzwoitą cenę
 
Ostatnia edycja:
Ja ostatnio dużo rozglądałam się za fototapetami i trafiłam do sklepu fototapetka.eu i powiem wam, że sklep pierwsza klasa, duży wybór, niskie ceny i szybka realizacja zamówień. Więc jakby ktoś szukał dobrego sklepu z fototapetami to ich z całego serca polecam.
 
i ja przekonałam się do zakupów przez internet czy to kosmetyki czy to ubrania, zazwyczaj nie ma problemu ze zwrotem lub wymianą także fajna sprawa :)
 
ja wlasciwie tylko przez neta kupuje, jest mi wygodniej (nie mowie oczywiscie o zakupach spozywczych) ale np. ciuchy kosmetyki buty cos do domu itp. oszczedzam czas, zawsze moge na chwile przerwac, jak syn cos chce itp. moje ostanie zakupy jak patrze, to róz z annabelle, buty na wiosne baleriny z zalando i kurtka dla syncia ze smyka :)
 
No internet to skarbnica fajnych sklepów. Trzeba tylko ostrożnie podchodzić do tematu i robić zakupy w sprawdzonych sklepach i u zaufanych sprzedawców. Jeśli chodzi o obuwie - markowe i na 100% oryginalne, to mogę zaproponować Retrokicks. Zawsze mają coś fajnego.
 
jeśli chodzi o ubrania to polecam 51015kids.eu. Według mnie świetna jakość w przystępnej cenie, a do tego co trochę mają spore promocje :) Szybka wysyłka ze sklepu, po kilku dniach już masz paczkę u siebie w domu. No i co najważniejsze dla niektórych: ubrania są przede wszystkim modne ;)
 
reklama
Również lubie sklepy internetowe. Jest o wiele taniej, sklepy mają korzystniejsze promocje. Poza tym jest to najnormalniej w świecie wygodniejsze. Wybieram sobie przez internet to co mi się podoba. I potem jedynie czekam na dostawę.

Polecam glównie polować na kosmetyki i inne akcesoria kosmetyczne. Sklepy stacjonarne narzucają sobie o wiele wyższe marże niż sklepy internetowe. A w sklepach w sieci mozna coś takiego znaleźć o wiele taniej. Link do: Drogeria internetowa Darmar - sklep z kosmetykami online o tutaj na przykład
 
Ostatnia edycja:
Do góry