reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie robicie zakupy?

W zasadzie to sklepy internetowe są najbardziej wygodne. Oszczędzamy czas ( szczególnie w takie mrozy,jest to moim zdaniem ważne) oraz pieniądze,ponieważ jest duzo taniej niż w sklepach stacjonarnych.
 
reklama
Ja też jakoś wolę kupowac w sieci, większy wybór niż stacjonarnie, niższe ceny. Allegro omijam jednak szerokim łukiem...juz raz pisalam ze mnie oszukali i od tamtej pory mam uraz :-( Teraz tylko sklepy internetowe, szczegolnie polubilam Pierwszy Uśmiech, mają duzy wybór markowych produktów i zawsze też coś na promocji.
A w opinie niektorych ze strach itd. nie wierze, bo kupujac w sieci mozna zwracac do 10 dni wiec obawy nie ma.
 
Kupujemy na allegro. Zawsze można towar zwrócić, a to szybki i wygodny sposób na zakupy.

POLECAM MATE IGGYMATS - zakupiona na allegro. Rewelacyjne rozwiązanie dla dzieci i rodziców. Mata miękka, duża, wygodna, można się na niej położyć razem ze swoim Maluszkiem i na niej bawić. Do tego ma super boki, ograniczające wyjście poza jej obszar, więc można sobie "spokojnie" zrobić np. herbatę, a Maluszek sie bawi:) Polski producent!

Link na strone producenta
www.iggymats.com
i na allegro
Mata edukacyjna/kojec.NOWOŚĆ!Duża 120x120 (2765863483) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
ja się jeszcze na allegro nie zawiodłam, oby to nie nastąpiło nigdy ;) uwielbiam kupowanie w internecie! i cieszy mnie, że coraz więcej producentów otwiera tam swoje sklepy. poza ciuchami, kosmetykami czy książkami i zabawkami w empiku ostatnio przekonałam się nawet do zakupów spożywczych w tesco, co szczególnie w obecnym, przedświątecznym czasie pozwala zaoszczędzić sporo czasu i nerwów.
 
Ja lubię sobie wszystko najpierw pooglądać w sklepach stacjonarnych i popytać obsługę co lepsze, a potem szukamy na allegro. Szukam sprzedawcę, który ma najwięcej rzeczy, które potrzebuję, żeby tylko raz płacić za przesyłkę. Mnie jeszcze nikt nie oszukał. Raz mi przysłali zepsuta suszarkę, ale bez problemu wymienili:)
 
Ze sklepów stacjonarnych bardzo lubię Solara, Zarę, Promod i Stradivariusa, ale ostatnimi czasy najczęściej jednak robię zakupy przez internet, więc to właśnie w sieci wyszukuję odpowiadających mi produktów. Korzystam z serwisów takich jak Groupon czy Allegro. Ostatnio wkręciłam się także w kluby zakupowe, które oferują fajne markowe rzeczy po znacznie obniżonych cenach. Przez internet kupuję już teraz prawie wszystko: książki, ciuchy, buty, dodatki, akcesoria domowe, a czasami nawet jedzenie w sklepie online sieci Tesco :D
 
u mnie głownie Allegro na stacjonarne nie mam czasu. Ostatnio sprobowałam tez w klubie zakupowym, czekam od tygodnia na paczkę z babys secret (podobno zawsze sie tak czeka...). A i w lumpexie sie zdarzalo ;p
 
u mnie głownie Allegro na stacjonarne nie mam czasu. Ostatnio sprobowałam tez w klubie zakupowym, czekam od tygodnia na paczkę z babys secret (podobno zawsze sie tak czeka...). A i w lumpexie sie zdarzalo ;p

tak niestety zawsze w klubach sie tak czeka pewnie w tym baby secret nie inaczej.
a u mnie głownie zara, c&a, a w sieci kupuje głownie w bonprixie i w koliberku
 
reklama
a czy ktoś zamawiał z endo ? na stronie ubrania proste ladne , nawet minimalistyczne - takie jak mi sie podobaja. Ale nei wiem jak z jakościa
 
Do góry