reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gliwice- szpital, gin

hej dziewczyny,jak obiecałam opisuje mój poród w szpitalu w Gliwicach.Muszę powiedzieć,że opieka rewelacja,położne są b.fajne,ta która mnie prowasziła super,bardzo mi pomogła urodzić szybko i bez nacięcia.Trafiłam na ip o 21,a córeczka przyszła na świat zaraz po 24,miałam możliwość godz. kąpieli w wannie co zdecydowanie przyspieszyło mój poród,ponieważ szybciej szyjka się rozwarła,potem mogłam skorzystać z piłki i miałam możliwość wyboru pozycji do rodzenia(można też w wodzie)ja rodziłam na worku sako,mozna tez prosić o wszelkie środki rozkurczowe,przeciwbólowe.Po porodzie też wspaniałe podejście do pacjentek,siostry bardzo pomagaja młodym mama w razie trudności z karmieniem,wszystko tłumaczą,na bierząco są mamy informowana o badaniach jakie sa robione dzidziusiom i o wynikach.Naprawdę bardzo polecam ten szpital i nie martwcie się tam będziecie pod naprawdę dobrą opieką,życzę powodzenia i pozdrawiam
 
reklama
saleminka8 - Pani Stachurska - Mucha nie jest córką zastępcy ordynatora choć jej mama również była ginekologiem (jak zwrócisz uwagę panieńskie nazwisko to Stachurska , a zastępca ordynatora ma na nazwisko Mucha po mężu) i szczerze powiem ta pani prowadziła moją ciążę do 7 miesiąca i byłam zmuszona z niej zrezygnowac kompletny brak podejscia do pacjentki a może ja miałam tylko takie szczęście a właściwie nieszczęście tak nieodpowiedniej osoby na na stanowisku ginekologa dawno nie widziałam:-/ ale może to tylko moje odczucia oby żadna z Was nie miała takich
 
marcysia1 - ja w swoim imieniu dziękuję za dodanie otuchy :) napisz proszę jak znajdziesz czas co przydało Ci się w szpitalu a co okazało się kompletnie zbędne :)
 
marcysia1 - ja w swoim imieniu dziękuję za dodanie otuchy :) napisz proszę jak znajdziesz czas co przydało Ci się w szpitalu a co okazało się kompletnie zbędne :)
:) już mówi: niezbędne:podkłady na lóżko,podpaski bella mama min2op.ręcznik jednorazowy,kubek i sztucce własne,nie uzywałam wkładek laktacyjnych bo nie nosniłam stanika,a i pokarm nie leciał samoistnie,dopiero w domku.Nie wiem co by tu jeszcze,ciuszki dla malutkiej,pampersy chusteczki jakis kremik do pupki to się przydało,dziewczyny jak macie jakieś pytania to piszcie odpowiem jak będę potrafiła :) trzymajcie się cieplutko,pozdrawiam
 
Hej dziewczyny :-) Widzę, że tu otrzymam pomoc a pisałam na innym wątku. :sorry:Polecicie mi ginekologa?
marcysia1 gratuluję ślicznej cureńki!! :-):-):-)
 
marcysia1 chodziłaś prywatnie czy z NFZ i gdzie do niej chodziłaś? ja zaczynam szukać dobrego ginekologa do prowadzenia drugiej ciąży:D:D:D
 
reklama
Do góry