reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hejka ale śnieg sypie a moim palma odbija.

madziarena mi sie też wacha między 59-61 i powiem ci, że nie patrze na wagę tylko na cm w brzuchu, bo czasem możesz być inaczej ubrana, woda może ci się zatrzymać i szybko mieć można do przodu 2 kg. Mnie martwi cellulit i żylaki.

Pr- a ty dopiero idziesz na żylaki? Bo pisałaś, że masz wizytę i już zabieg.

Nic nie napiszę bo najmłodze ciągle mi łapy wkłada
 
reklama
Gotuje ziemniaki i pieke zeberka dla menzusia :-):-)
dzieciaki poszly na dwor i bawia sie za blokiem , lepia kule :tak:
a ja mam cisze i slucham muzyczki :tak:

Kroma to wazysz tyle co ja :tak: u mnie raz pokazuje 58 a nieraz 60 :tak:zalezy od dnia i pory wazenia :tak:
Ciacho no to dalej zimno macie , u mnie teraz 3,5 na plusie :tak:
Madziarena patrzalas na ten domek ?

Ja znalazlam inny , tanszy o 60 zl na dobe :tak: ale 3 km od Karpacza :tak:
i chyba ten bedziemy brali :tak: w tym tygodniu chcemy zaklepac :tak:
 
hejo
o nocy nie wspomne..:eek:druga noc z rzedu do bani no brak mi juz pomyslow....o co jej chodzi
Ciacho jak dla mnie zima moze byc byle mi nie padalo w twarz tak jak wczoraj i nie lubie jak martyna ma folie zalozona.u mnie -3 jest i oby tak bylo :):-)
Owca ja to bym chciala miec 60 tke:-Dbylabym bardzo zadowolona:tak:ciekawe czy mi cos zleci przez te 3 tygodnie.musze sie dzis zaopatrzyc w jabluszka bo sie skonczyly.my sobie na podwieczorek kroimy banany pomarancz i jablko na talerzyk i dawid nawet chetnie je;-)wczoraj mu kupilam pistolet do stroju policjanta jaki on szczesliwy:-Ddzis maja bal:-)
chyba se dzis tez zapuszcze muze bo moze poorawi mi humor;-)
moj maz w koncu daje sie przekonac do nowego lapka dla mnie...ten mi sie co chwile wylancza kabel zrobil a teraz co innego....siedze dopuki sie nie wylanczy:-Dchyba kupie tableta bo tanszy i do tego klawiature bo nie lubie dotykowego panelu.no ale poczekam do przyjazdu meza zobaczymy co wymysli.
 
Hej...
u mnie mloda juz poszla do szkoly bo dzis ma spotkanie to szybciej :tak:
a my zaraz z malym tez idziemy , ja na autobus a on do szkoly..
jutro koncza lekcje o 11 i maja ferie az 2 dni haha no z weekendem 4 :tak:

Marzenko to co ci corcia pospac nie daje ?..
mowisz ze wolisz tableta ?..ja chcialam kupic bo w sumie sa nie drogie dla dzieciakow
zeby mieli ale w sumie stwierdzialm ze to chyba zbedna rzecz bo znowu bede siedziec i tylko w gierki grac wiec narazie nie kupuje..
mloda ma jeszcze kase z komuni to moze jej kupimy :tak: ale to sie zobaczy jeszcze..
ja osobiscie wolalabym kupic laptopa niz tableta , wiekszy i jakos tak bardziej mnie przekonuje :tak:
ale nie wiem moze jestem starej daty :-D

Ciacho gdzie kursowalas autem ?..

Kroma wszystkiego co najlepsze z okazji urdzin , zdrowka i pociechy z rodzinki :-)
u mnie jest 1 stopien na plusie i jeszcze troche sniegu tez lezy :tak:
no nic musze spadac..:cool:
 
Ostatnia edycja:
hejka

Owca dzięki. Ja już po pączusiu z rana.

Marzenka- a to o Dawida chodzi z tym spaniem. Bo u nas to samo wstają punkt 6 albo i wcześniej jak Antek ich obudzi. Ale chodzą spać o 19. A Antek budzi mnie po 4, 5 razy w nocy bo mam mleko za słabe. Odkąd zaczął podjadać w dzień i je mniej cycka to mam suche cyce w nocy i on się nie najada, dostał wczoraj wieczorkiem mleko i spał prawie 4 godziny. Obudził mnie o 3 w nocy i cyca nie chciał ale jakoś wziął i mało było to wstał przed 5 i już mu się spać nie chciał. Oj chyba mi się cycki kończą, rano też nie chce cycka. Zjadł troszkę kaszy a cyc pewnie będzie na 2 śniadanie.
Miłego balowania dla Dawida. Niech się bawi.
Ja mam tableta ale wolę jakoś lapka. Też czasem z komórki obsługuje neta, to mi się fajnie dotykowo obsługuje. Dość szybko, tylko za mały ekran, tablet jest lepszy bo ma większy ekran.

Spadam bo Antek je kabel od myszki i mi klika w klawiature
 
hej hej
U nas nocka super, mała obudziła sie o 4 na cyca i dalej spi, zawiozłam Amelke do pla ale coś ją gardło boli, ja znowu katar mam i tez gardło zawalone, pije harbatke z cytryna i chyba dzis z domu nie wyjde na spacer. Zaraz mama wpada po małą a ja do pracy <wrrrr>
Marzenka tablet ? ja jakos sie nie moge przemóc, musze mieć myszkę klawiaturę i duzy ekran, na telefonie nie ciepie neta/
Owca 58 kg - marzenie ...
U mnie dziś -4
Kroma - spełnienia marzen !!! 100 lat ! Jak tam Antoś się rozwija ? To już duży chłop :)
Zaraz moze pojeżdże troszkę na orbim, zumba wczoraj nie wypaliła bo nie miałam co z dziecmi zrobic ehs
 
dzien dobry
owca nie jezdzilam bo wlasnie snieg lezy a gdyby nie on to bym auto wziela bo musze jechac po cos do castoramy a tak doopa
marzenka tablet fajna rzecz czasem sobie pozycze od M ale dla mnie ma tylko 3 zalety, szybko sie włącza, lekki i wszedzie go mozna zabrac bo jest mniejszy od standardowego lapka, myszki nie zywam tylko touchpada wiec dla mnie nie problemu
jak komus lapek sluzy tylko do przegladania siedzi i ewentualnie robienia zakupow to tablet tez wystarczy,
ja musze miec lapka bo uyzwam drukarki, skanera no i lapek czesto gesto robi za wieże:-D
tak was czytam i sie zastanawiam czego wy same sie siebie czepiacie, macie 2 kg wiecej niz powinnyscie a to nie jest tragedia bez przesady:-p wieszkość z was ma wage w normie i nosi rozmiar 38
kroma 100 lat dla ciebie:-)
 
reklama
Do góry