reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

owca to jeszcze kilka dni i juz bedzie w polsce i najwazniejsze ze auto odbierzecie:-)
u mnie tez nie pada,slonce swieci ale zimno jest
 
reklama
Chyba nam forum pada smiercia naturalna haha . Nie ma z kim popisac , nikt nie zaglada . Ja mlodego obcielam , wykapalam , m jeszcze w pracy . I tak siedze i sie nudze . Zaraz wyjde z psem na ostatni spacer a potem pakuje sie w pizamke .
 
owca ale laski na fb siedza czy jak? bo ze tutaj posucha to juz od dawna tak jest, a szkoda:confused:
a kiedy sie pakujecie? u nas zimno jak cholera, momentami padal snieg takie kulki:confused: to sie porobilo:-D
 
Ciacho a no na fb zawsze ktos wpadnie i cos skrobnie . A tu juz nie po drodze trudno. Pakowac to jutro wieczorem sie bede. Duzo nie biore to luz . Wolne menzu dostal na czwartek wiec z rana wyruszymy . Dobranoc ide zaraz pod kolderke ogladac film.
 
to juz ich sprawa, a to jeszcze w czwartek bedziecie w polsce:-) a swieta pewnie po rodzinie czy w jednym miejscu?
zapowiadaja 19 stop na niedzielei poniedzialek wiec duzo:-)taka pogoda mi pasuje:tak:
ja tez smigam milej nocki
 
to juz ich sprawa, a to jeszcze w czwartek bedziecie w polsce:-) a swieta pewnie po rodzinie czy w jednym miejscu?
zapowiadaja 19 stop na niedzielei poniedzialek wiec duzo:-)taka pogoda mi pasuje:tak:
ja tez smigam milej nocki

No fajnie ze udalo sie w czwartek byc bo zaklepalam okuliste na 16 dla mlodej na kontrole :tak:
a swieta to glownie u tesciowej , ale wiadomo ze gdzies sie pojezdzi a to do siostry pewnie i do jakies ciotki ;-)
w piatek jade do mcza bo mam tam fryzjera zamowionego dla psa :-D
i przy okazji odwiedze moja babcie i chrzestnego Szymka :tak::tak:

Ja juz w lozeczku :happy2:
 
hejo a ja tu jeszcze jestem:-D
ja mam teraz malo czasu ciagle gdzies latam mloda mi niechce w domu spac to w sumie 3 spacery w ciagu dnia a jak maz jest popoludniu to ten czas dzieciom poswiecamy z dawidem wiecej siedzimy przyksiazkach itd......ale musz emlodego pochwalic bo zostal wybrany do konkursu i bedzie spiewal piosenke o teczy :-)
mloda mi juz siedzi.mniej spi ale noce te same hihi :)
musze sie pochwalic..w koncu dostalam tableta na urodzinki:-Dtzn oficjalnie jeszcze nie lezy zapakowany i czeka az maz wroci mam nadzieje ze nie bedzie czekal do piatku:)
Owca przywyklas juz do takich odwiedzin?mnie by chyba meczylo.......do domku by sie juz chcialo :)my jeszcze troche i wgory jedziemy zmadziarenka :0
 
Hej :-) w koncu w miare cieplo i slonecznie :-)
bylam w pracy , potem w sklepie kupic troche slodyczy dla babci i tesciowej :tak:
teraz kawka i zaraz zaczne nas pakowac oj nie lubie tego :no:

Marzenka jakiego tableta w koncu wybralas ?
i dokad w gory jedziecie ?? fajnie wam .
Gratki dla Dawida :-)
A czy ja przywyklam chyba tak , powiem ci ze posiedze w pl 3 - 4 dni i mi to wystarcza chce juz wracac tu do siebie :tak:

Ja juz sie na dzis raczej zegnam , jutro z rana chcemy wyjechac tak kolo 7 :tak:
wiec odezwe sie juz z pl :happy2: papa :happy2:
 
I ja jestem :) tylko jakoś tak mało czasu jak ciepło na dworze a tu i tak prawie nikt się nie odzywa :/
ja dziś ogarniam domek potem idę robić na dwór musze drzewka przesadzić i wysypać kamień przed domem no i pelargonie kupiłam na balkon to musze wsadzić byle ciepło było, hanka już lepiej teraz sobie drzemie w spacerówce ciekawe czy na dworze będzie zadowolona z wózka że nie widzi mamusi :)
 
reklama
dzien dobry
owca ty pewnie juz w drodze:-) u nas piekna pogoda i zapowiadaja super cieplo:-)
madziarena to ogarnisza podejscie przed domem:-) a co do nie pisania kazdy robi jak uwaza,
my kupilismy nowy naroznik maja dzisiaj nam przywiezc, sciany wymalowane farba zmywalna wiec teraz luzik w salonie:-D bedzie troche odnowione przed swietami
 
Do góry