reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Ciacho wlasnie o 10 wrocilismy :tak:
wszystko zrobione teraz mowi ze jest dobrze :tak:
Mloda myslala ze mnie przekabaci i pozwole jej juz zostac w domu
ale ja twardo pogonilam do szkoly ;-);-) nie ma siedzenia jeszcze na 3 lekcje zdazyla isc :-p

Kawe zrobilam bo wymarzlam na dworze pogoda do dupy zimno mi :tak:
Synus pojechal do zoo , napewno zmarznie :baffled:
 
witam
owca u mnie tez pada a raczej porządnie mży :baffled:a ja na rower chcialas isc:confused: i chyba doopa z tego wyjdzie:-D
 
Tak ciacho dzis tez bylam ale tylko 2 godzinki :tak::tak:
my tez po obiedzie dzis lekka zupa jarzynowa z koperkiem ;-)
a na kolacje zrobie kielbase pieczona z cebulka lubimy to ;-)
bo tak po zupce to zaraz wszyscy glodni chodza :-D

Znowu sie rozpadalo , jak lunelo przed chwila to az grad mi walil w parapet :tak:
 
Hej ja tez zyje. Wczoraj mialam gosci. Kupe czasu sie Czlowiek nie widzial. M pizze zrobil. I nici z odchudzania. Jeszcze tydzien i mam ostatni zabieg, ale juz tylko usowanie pajaczkow i bede mogla cwiczyc cos na nogi.

Owca to sto lat dla Szymka. A u nas w nocy lalo strasznie. I mi truskawy pomarzly.

Maddia ja nie prasuje wszystkiego. Jak potrzebuje to szybko prasuje. A jak malenstwo i Amina.

Ciasteczko jeszcze miesiac i dzieciaki beda mialy wakacje. A jak twojej w gimnazjum idzie. Bo moja chrzesniaczka narzeka ze ciezko. A mlodsza ciagle chodzi na tance. Mojim sie znudzily i mnie pan wkurzyl bo zamiast z nimi tanczyc to jakies zabawy dla przedszkolakow wymyslla.

Marzenka i jak bylo u okulisty. Ja sie wybieram i dojsc nie moge. A jak ninka mala.
 
reklama
Hej....

co za pogoda deszczowa..ble.
my dzis na urodziny mlodego do kregielni na 12 idziemy :tak:
ale mloda mi sie rozchorowala kurde kaszle i goraczka sie pojawia :-(
to zostanie w domu z moja mama szkoda ze akurat dzis :tak:


Kroma ja mam juz ladne zielone truskawki :-)
wczoraj kupilismy srodek na slimaki bo w tamtym roku nam zarly truskawki :wściekła/y:
twoj Antos juz 10 mies :szok: ale czas leci . A tak swoja droga z czego ty sie chcesz odchudzac :-D
jak ty taki szczypiorek ;-)

Ciacho co tam porabiasz wekendowo ? :confused:

Milej niedzieli :happy2:
 
Do góry