reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Kto pamięta kiedy robi się USG bioderek??? Madzienko, Zapominajko robiłyście? Pomysły na wnętrza to ja mam tylko zobaczymy jak będzie z ich realizacją :))) W końcu pojawiło się słońce
 
reklama
Wróciłam:-).

Było bardzo miło, dzieci świetnie przygotowane...nawet samba na koniec była:-D.

Zapominajko a ja bym poszła do dyrektorki...zresztą ja taka jestem, że co mam powiedzieć to powiem i tyle:-pnikomu sie nie upiecze:-p:-pNasza pani na początku kazdego miesiąca daje rodzicom rozpiske co, kiedy i dlaczego i wtedy jesli rodzic zapomni to juz tylko jego wina:tak:. Tak jak dziś jedna mama przyszła odebrać córke i dopiero jak nas wszystkich zobaczyła przypomnialo jej się ze Dzień Matki:sorry2:.


Przejaśnia się u nas, mam nadzieje, ze to początek pięknej pogody:tak:
 
Kto pamięta kiedy robi się USG bioderek??? Madzienko, Zapominajko robiłyście? Pomysły na wnętrza to ja mam tylko zobaczymy jak będzie z ich realizacją :))) W końcu pojawiło się słońce

Ciekawa jestem tych wnętrz.
A usg bioderek po skończonym 4 tygodniu.

Anoli niezły sposób. Ale nasze na to nie wpadną. Ja myślę, że skargą mogę tylko Igorowi zaszkodzić. A mnie to nic i tak nie da już.
 
Skoro boisz sie, ze możesz Igorkowi zaszkodzić to może nie warto. Też miałam na początku spięcia z panią z przedszkola, ale o jakąś krzywde czy odbiciu sie na Hani nawet nie pomyślałam. W sensie takim, ze ich pani jest mimo wszystko za łagodna i ciepła. Natomiast Hania znowu z tych co sobie krzywdy zrobić nie pozwolą. Nie raz słyszałam, ze ona sobie w życiu poradzi:-p. Mam nadzieje, ze w kolejnych latach traficie na kompetentne i bardziej rozgarnięte panie:tak:.

Hania bedzie miała nową pania w zerówce. Poprzednią znałam i polubiłam,bo widziałam, ze jest stanowcza i daje sobie rade z grupą. Natomiast nową widziałam raz. Za to tata hmmm juz wie ile ma lat, gdzie mieszka, studiuje i nawet polecał jej auta bo chce podobno zmienić:crazy:no i juz mi się znacznie mniej ta pani podoba:angry:
 
witajcie my dzisiaj świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty, przedstawienie mega udane. łezka w oku pojawiła się jak moje maleństwo wyszło na środek śpiewać piosenkę....Lenka spokojnie obejrzała cały występ....
przy okazji wolnego P podopinaliśmy temat chrzcin....

Zanplo my robiliśmy po 6 tygodniu tak nam nasz ortopeda zalecił mimo że w karcie wypisu mieliśmy po 4 tygodniu...on tłumaczył nam że czesto to jest za wcześnie i tak pewnie trzeba bedzie przyjśc jeszcze raz po 6 tygodniu

Renia już po???

Zapominajka głupie siksy

Anoli u nas też na początku miesiąca wszystkie ogłoszenia dostajemy mailem....
 
Hej

My mielismy dzień mamy wczoraj. Fajnie było, dzieci śpiewały, zrobiły nam laurki, prezenciki, desery :-)

Zapominajko to gdzie te przedszkolanki mają głowe :szok: żeby zapomnieć o takim czymś :szok:

Zanplo ja tez jestem ciekawa twoich pomysłów, aż ci zazdroszcze :tak:
 
Dzień dobry :-D

Wstawać.
Za oknem słoneczko :tak:, cieplutko ....mam nadzieję , że się pogoda nie popsuje bo jadę na zakupy żywnościowe no i prezent na dzień dziecka.

Miłego dnia :tak:
 
Hej i u mnie słonecznie:tak:.

Moje dziewczyny pojechały dziś do sali zabaw z okazji Dnia Dziecka z przedszkola. Zuzia troszke przez przypadek, bo jakaś dziewczynka się rozchorowała.

A ja siedze i zakuwam. Zostało mi jeszcze kilka zaliczeń a potem sesja czyli jakieś 2 tyg. wycięte z życiorysu:dry:
 
reklama
Słoneczko znów sie pojawiło, aż miło.
Zapominajko przykro, że przedszkolanki tak zrobiły.
Na tych uroczystościach przedszkolnych to chyba każdemu łezka sie zakręci. U nas gorzej bo Majka tez sie wzrusza i śpiewa płacząc ze szczęścia jak to Ona mówi. Chyba ma po mnie tą wrażliwość, która czasem sprawia kłopot.
Chyba zaczniemy sie dzisiaj wietrzyć bo już dość tego siedzenia w domu. A w weekend jakiś pierwszy spacerek.
 
Do góry