reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hej

Juz nie wiem co miałam pisac....wiadomośc Pyciolka przebiła wszystko:-):-p:-).

Zapominajko moi tesciowie mają domek letniskowy i planuje pojechac z przyjaciola i z naszymi dziećmi na dwa tyg właśnie nad jeziorko. Pojedziemy same bez tatusiów więc czeka nas niezła szkoła przetrwania:tak::baffled:
 
reklama
Czesc Babeczki. No musze przyznac, ze po moich calotygodniowych narzekaniach w piatek w koncu sie wypogodzilo i caly weekend byl naprawde ladny:tak: Cala noc lalo i grzmialo i dzis niestety jest juz paskudnie, takze zbyt dlugo ladna pogoda sie nie nacieszylismy:sorry2: Wczoraj bylismy we Wrocku u znajomych, na obiadku, na lodach i pospacerowac po rynku. Jak wracalismy to mega ulewa i burza byla, ale dzionek moge zaliczyc do udanych:tak:

Zapominajko
my tez planujemy w drugiej polowie sierpnia, prawdopodobnie Chorwacja. W kazdym badz razie na pewno nie Polska.
 
hej ...

u nas paskudnie, pochmurnie strasznie :-( rano lało, całą noc burza i ulewa...skąd to się tyleeee deszczu bierze..

Madziu Ty zawsze masz piękną pogodę, nie wiem jak to jest, podziel się słoneczkiem :-)
Myszko jak po wczorajszej ulewie w Stolicy ??????
Zaraz mykam po Alexa...

Miłego popołudnia :)
 
Hej!

Właściwie mnie nie było cały weekend w domu. Byłam w Wołominie i na naszej działce.
Ale wracałam koło 20 do domu to przynajmniej po mojej stronie Wawy było normalnie, jak po deszczu. Żadnych większych kałuży nawet nie było. W zeszłym roku po takich ulewach mieliśmy pozalewane windy a teraz wszystko ok.

Byłam dziś z Jaśkiem na pobraniu krwi. Bardzo dzielne to moje dziecię jest :tak:

Pogoda straszna u nas. Zimno, mokro bylejako. Może jutro będzie lepiej :-D
 
Kochane witamy sie i my nadal w dwupacku:) a jak:)

Ugadalam sie z Majka, ze jak juz to 23 na Dzien OJca, albo jeszcze lepiej 21 bo to piątek to na weekend miś bedzie w domku:)

ma tak na poważnie to wszystko ok u nas... Biją mnie na boki jak kaczke ogromna, lub nie wiem co jeszcze... Pachwiny ciągną niemiłosiernie, ale cóż takie losy ciężarówek:)

A jak tam maja sie nasze najmłodsze pociechy?

u nas tez dzisiaj deszczowo, ale znosnie, przynajmniej nie ma takich upałów :)
buziolki kochane:*
 
Witajcie wiecie co u mnie za oknem.....szaruga, zimno i pada...kto zabrał słońce?:baffled:
Kiedy ono nam porzednie pogrzeje:wściekła/y:

Myszqa brawo dla dzielnego Jaska...

Kanus trzymm kciki, teraz na Was kolej!!!

Czas leci 4 miesiace temu Lenka była juz z nami!!!!
 
reklama
Dzien dobry Dziewczynki. Witam sie z kawka, bo pogoda u nas jak zwykle i spac mi sie chce potwornie. Ale podobno prognozy na najblizsze dni sa obiecujace, wiec oby im sie to sprawdzilo.

Zapominajko
no wlasnie jak mam jechac nad Polskie morze i przez caly pobyt ma padac to dziekuje bardzo. Tym bardziej, ze nasze morze wcale tanie nie jest, a od nas to kawal drogi. Ja w ogole chyba malo patriotyczna jestem, raz bylam w Zakopanem, raz nad Baltykiem i to wiele lat temu:sorry:

Myszqo super, ze Jas taki odwazny przy pobieraniu krwi:tak: Filip ostatnio cyrkowal, tzn bylo ok dopoki pani mu sie w zylke nie wbila, a pozniej to juz histeria.

Kana no niestety koncowka ciazy bywa troche uciazliwa, ale tak niewiele juz Ci zostalo. A dzidzia sama zadecyduje kiedy wyjsc, szkoda ze nie da sie tego samemu zaplanowac w przypadku sn;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry