reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

O matko jak mnie zgaga męczy😐
Aż mi się przypomniało jak prawie całą poprzednią ciążę się męczyłam😵‍💫 musiałam wstać do pozycji siedzącej i piję mleko😅 pewnie jeszcze zaraz mi się najmłodsza obudzi na karmienie...
 
reklama
Ja jestem po incydentalnej zakrzepicy w żyle podobojczykowej i po 1 poronieniu. Drugą ciąże moja gin prowadziła wlasnie najpierw na acardzie a pozniej na clexane i tak postanowila poprowadzic też tą.
To poronienie na jakim etapie miałaś? Ja się diagnozowałkam po 2 biochemach.
 
Hej dziewczyny. Dawno nie pisałam, bo koszmarnie się czulam . Za dwa dni wizyta i się wszystko okaże czy wszystko jest dobrze , czy krwiaka nie ma , czy serduszko bije 🙈 to moja 2 ciąża a bardziej ją przeżywam niż pierwszą 🙈 generalnie bardzo dobrze się czuje , zadnych plamień, żadnych bóli nic. Według OM jest u nas 7+4 , zobaczymy jak to będzie na wizycie. Denerwuje się 🙈
 
Hej. U mnie dzisiaj 8+3. Synek pojechał do babci, ja staram się odpoczywać, pranko się suszy, drugie nastawione, zmywarka się wymyła. Mam zaległości w ciuszkach, muszę je poskładać i w ogóle większy porządek by się zdało zrobić. Ale nie ucieknie, teraz ważne dla mnie żebym jak nie muszę robic , leżała. Jeszcze biję się z myślałam czy zeobic obiadek czy zamówić:) mdłości są, piersi teraz zaczęły troszkę mocniej boleć, e w jedną mnie młody uderzył,, może dlatego. Mam tez tak, ze nie moge zjesc wszystko na co mam ochote, bo.albo mnie odrzuca, albo zgaga. Dobrze mi wchodza sledzie, serki topione ale tylko hohland nie wiem czemu i grube parowki xd a na obiad raczej unikam smażonego. Pogoda ok, choć chłodno. Miłego dnia.
 
reklama
Dziewczyny a jakie witaminki bierzecie?

Bo ja narazie tylko kwas foliowy metylofolian i magnez bo mi skurcze nog dokuczają
Ja biorę prenatal uno. I zobaczymy jak z poziomem witaminy D, w drugiej ciąży miałam niedobór, ale też ciąża przypadała.na jesień/zimę te początki. Magnezu w końcu nie zamawiałam.
 
Do góry