reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
To ja też się pożale 🙄 od kilku dni czuje się bardzo słabo, mdli mnie rano, niewiele jestem w stanie zjeść, wszystko mi śmierdzi. Na pokładzie mam 4,5 latke chorą na anginę 🥴 na razie mam na nią L4 więc luz, ale od poniedziałku idę do pracy i naprawdę nie wiem jak dam radę.
Z zachcianek to mam taką ochotę na wieśmaka, że aż mi się śnił 😅 nie mam pojęcia czy bym go zjadła bo odrzuciło mnie od mięsa, ale chociaż bym spróbowała
 
Dziewczyny powiedzcie mi proszę czy ćwiczycie coś? Zanim dowiedziałam się, że jestem w ciąży starałam się ćwiczyć conajmniej 3 razy w tygodniu, pilnowałam kroków i byłam raczej aktywna. Teraz trochę się boję trenować. 😔 Nie chcę zrobić czegoś źle, niepotrzebnie panikuję. Mam jakąś apkę dla mam i są tam niby dozwolone w ciąży ćwiczenia. Jak to wygląda u Was?
 
Dziewczyny powiedzcie mi proszę czy ćwiczycie coś? Zanim dowiedziałam się, że jestem w ciąży starałam się ćwiczyć conajmniej 3 razy w tygodniu, pilnowałam kroków i byłam raczej aktywna. Teraz trochę się boję trenować. 😔 Nie chcę zrobić czegoś źle, niepotrzebnie panikuję. Mam jakąś apkę dla mam i są tam niby dozwolone w ciąży ćwiczenia. Jak to wygląda u Was?
Ja mam ciągle ruch przy dzieciach😅 I brak czasu na jakieś typowe ćwiczenia... A szkoda.
 
reklama
Do góry