reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Czy pogorszone samopoczucie, brak apetytu, zawroty głowy itd, trochę mdłości mogą zacząć się już krótko po terminie okresu?🤔 w poprzednich ciążach z tego co pamiętam to jakoś dopiero na początku 6 tygodnia przyszło...
Mogą. W pierwszej ciąży i drugiej odrazu miałam odruch wymiotny na niektóre produkty spożywcze i senność. Teraz w sumie mam tylko bóle krzyża, które zaczęły się już przed okresem, ale to talk normalny objaw..dodatków ból piersi który się przeciąga i takie ogólne zmęczenie.
 
reklama
Mogą. W pierwszej ciąży i drugiej odrazu miałam odruch wymiotny na niektóre produkty spożywcze i senność. Teraz w sumie mam tylko bóle krzyża, które zaczęły się już przed okresem, ale to talk normalny objaw..dodatków ból piersi który się przeciąga i takie ogólne zmęczenie.
Ja mam teraz takie "kołowanie" w głowie i osłabienie. Jak w chorobie lokomocyjnej się czuje, a potrafię mieć potężną chorobę lokomocyjną😅
 
Dzięki, dobrze:).
Dzieli nas jakieś 2-3 dni. U mnie z usg 5+3 dziś. Wczoraj pęcherzyk ciążowy 0,51 a żółtkowy 0,22. We wtorek powtórka żeby zobaczyć czy się rozwija.
Nie dopuszczam do siebie myśli że jestem w ciąży i lepiej mi z tym.
W ogóle czuje się dużo lepiej niż we wcześniejszych poronionych. Mam duży apetyt, cycki bolą, ale potrafi mi się też zakręcić w głowie szczególnie w pracy jak działam w przyspieszonym tempie, ale ogólnie funkcjonuje normalnie.
Kłucie heparynką też idzie całkiem ok.
 
Dzięki, dobrze:).
Dzieli nas jakieś 2-3 dni. U mnie z usg 5+3 dziś. Wczoraj pęcherzyk ciążowy 0,51 a żółtkowy 0,22. We wtorek powtórka żeby zobaczyć czy się rozwija.
Nie dopuszczam do siebie myśli że jestem w ciąży i lepiej mi z tym.
W ogóle czuje się dużo lepiej niż we wcześniejszych poronionych. Mam duży apetyt, cycki bolą, ale potrafi mi się też zakręcić w głowie szczególnie w pracy jak działam w przyspieszonym tempie, ale ogólnie funkcjonuje normalnie.
Kłucie heparynką też idzie całkiem ok.
Ja nie umiem się kłuć w prawą stronę 😬 z lewej nie ma mate śladu, a z drugiej strony krwiaki...
 
Dziewczyny a powiedzcie mi czy jak bolą Was piersi to bolą cały czas tak samo? Czy raz bolą, raz mniej, innym razem prawie w ogole? Bo może schizuje ale co chwile sprawdzam czy mnie bolą. Tak samo z mdlosciami. Jak mnie dłużej nie mdli to sie martwie. Jak jest z tym u Was?
 
Dziewczyny a powiedzcie mi czy jak bolą Was piersi to bolą cały czas tak samo? Czy raz bolą, raz mniej, innym razem prawie w ogole? Bo może schizuje ale co chwile sprawdzam czy mnie bolą. Tak samo z mdlosciami. Jak mnie dłużej nie mdli to sie martwie. Jak jest z tym u Was?
W żadnej ciąży nie bolały mnie piersi, ani nie miałam mdłości. Mam już dwoje dzieci. Teraz też nie mam ani mdłości, anie bolą mnie piersi. Nie doszukuj się na siłę, bo zwariujesz. :)
 
reklama
Do góry