reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

HELP!!!!!!!!ZGAGA!!!!!!!!!!!

wiecie co? ja to nieraz mam głupie myśli, jak zaczyna dopadać mnie, to, że jak się pojawi dziecko i urośnie, to będę musiała się z nim dzielić.... Głupio mi. Po ślubie mieliśmy z Rafałem zwyczaj kupować dużo słodyczy, które leżały w barku i jak przyjeżdżało nasze rodzeństwo, to oni to jedli... Wiecie, w domu wszystko wyliczone, podzielone na 4... Mam nadzieję, że nie będę musiała chować się do szafy z czekoladą :D
 
reklama
ja prawie muszę, Kinga...

bo jak tylko my coś jemy to i Piotrek musi - żarłok jeden i to bez róznicy czy jem kawał pysznego torta czy suchy chleb :)

ja chcę torta czekoladowego...
 
Do góry