reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witaj Aniu :D
Jak samopoczucie Twoje i dzidzi?
Mam nadzieje,ze wszystko oke.
Ja mam ciagle straszne nudnosci i tez moglabym przespac caly dzien :lol:
Pozdrawiam i zycze milego dnia!
 
reklama
Witaj!
Mdlosci ciagle mecza??...te uroki pierwszego trymestru :lol:
Bylas juz u poloznej??druga wizyte mam 4 lutego.. :!:
A poza tym przeziebilam sie..echhhhh..mam nadzieje,ze zadne grypisko mnie nie dopadnie :!: :?:
Pisz co u Ciebie!
Pozdrawiam goraco!I zeby mdlosci szybko przeszly!!!! :wink:
 
Witaj!! Ja rowniez z Holandii Deventer.Nie spodziewam sie jeszcze dzidzi ale planujemy w przyszlym roku to zmienic  ;)
Milo by bylo miec kontakt z kims "doswiadczonym" w sprawach ciazowych.Holenderskie zwyczaje prowadzenia ciazy przez lekarza to dla mnie szok.Ale coz.... Zdecydowalam tu mieszkac musze sobie radzic.
Mam tylko jeden problem,moj partner jest po wasektomi i nie wiem jakie szanse mamy na dzidziusia  :-[  Na karzdej stronie internetowej pisza co innego....
Pozdrawiam
      Kinga
 
Hej KINGA!
Zycze powodzenia!i mam nadzieje ze szybko doswiadczysz "rosnacego brzuszka-maluszka" :D
Oczywiscie sluze Ci moim doswadczeniem... ;D :) ;)
Pozdrawiam goraco!!! :) :)
 
Cześć dziewczyny, gratuluje wam brzuszków a innym życzę ;)
Ja jestem na etapie starań o dziecko może i nawet jestem już w ciazyale jak znam mój organizm to @ może mi się spuźnić o wiele a nawet bardzo wiele, więc jeszcze nie będę się ekscytować.
Pozdrawiam

Paulina

Jestem na skype,msn i gadu-gadu, prześlij prywatną wiadomość a się zgadamy :D
 
Aster,
jakos nie mam szczscia do Ciebie, bo jakos jak ja jestem na BB lub msn to Ciebie nie ma, moze tak sie umowimy na jakos godzinke?


Paulina

p.s.
masz sliczna dziewczynke :D
 
reklama
hej dziewczyny !!! widze ze robi nam sie tu "tlum" ;D ale fajnie ze est nas wiecej i wiecej PAULINA ja tez nie mam do ciebie szczescia zawsze jestes czerwona na msn i na skype??Kiedy urzadzimy sobie pogawedke?? Pasuje ci piatek wieczorkiem??? dajznac na moj e mail
papapapaaaaaa
ahhh mam nadzieje ze zafasolkowalas ;)
 
Do góry