reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

w szkole moich dzieci takie wizyty są raz na semestr (wszystkie dzieci) plus dwie wizyty rodziców w szkole Pewnie taki "delikatny" wywiad srodowiskowy Mnie nie przeszkadza
czemu jest tak duszno...............
 
reklama
Niuniu na razie jesteśmy w domu bo ja pracuje do 12.00 każdego dnia /oprócz piątku/ wiec korzystamy z dobrodziejstw okolicznych hihi...wczoraj przyjechał brat męża 21lat ma a moje dzieciaki go uwielbiają bo on im zawsze fajne rzeczy wymysla / studiuje AWF/ wiec max sprawnościowych rzeczy a im się to barrrdzo podoba!:-D po 12 lipca ruszamy do PL /sami bez mojego - bo on ma egzaminy/ wiec tam wachlarz możliwości rozszerzymy jeszcze bardziej...;-) żeby tylko pogoda dopisała!!!
A wy?
 
aniu- pozazdroscic takiego szwagra;-):-) dzieci na pewno się nie nudza:-) zresztą u was kolo domku więcej możliwości niż u nas na mieszkaniu w centrum miasta i bez ogrodka :sorry2: dlatego już we wtorek ruszamy do PL, dwa tygodnie razem z mezem, później on musi wrocic do pracy a my jeszcze trzy tygodnie "poobijamy" się w PL :-) mam nadzieje ze w PL będzie więcej slonca niż tutaj:tak: tutaj chyba większości ludzi brakuje mitaminy D :sorry2:
 
Niunia - i inne koleżanki życze wam wspaniałych pełnych słońca wakacji!!!:-) a tak na marginesie - robimy spotkanie mam w sierpniu na plaży w Hadze.. - mam nadzieje ze znowu znajdą się takie co mają chwilke i spędzimy miły dzień...
więcej szczegółów początkiem sierpnia!:tak:
 
reklama
Do góry