reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iława

kochana my dzisiaj już od 6 na nogach!!
Oj pogoda znowu zrobiła nam psikusa... Mam nadzieję, że długo nie będzie tak zimno i deszczowo...
U nas kolejny ząbek...druga górna dwójeczka się szykuje do wyjścia...
A teraz lece posprzatać troszkę i wracam!
 
reklama
Ale cichutko!
Anetko, co porabiasz?
Ja posprzątałam...teraz rosołek gotuję :)
Cos lekkiego po tych gościnkach hehe
 
Heh ja się zawzięlam i posprzatałam... Jeszcze dzisiaj wstawię jedno pranko posprzatam po obiadku i koniec :)
A jutro na obiadek zostało mi rosołku...tylko zrobię jeszcze placuszki z kabaczka :) Chęć mnie naszła :)
 
Hej!
My już w domu. Mieliśmy zostac jeszcze do jutra ale dzis sie rozpadało i postanowilismy ze wracamy do domu bo nie ma sensu siedziec w domu. Ogólnie jestesmy bardzo zadowoleni z wyjazdu.

Teraz zamowilismy pizze i bedziemy sobie jedli popijając piwem.

pozdr was
 
Kinga pogoda nie ciekawa to prawda...nam wczoraj też wypad nad jezioro nie wypalił... i zapowiada się tak jeszcze kilka dni :/
Anetko coś ty ja mam dośc sprzątania...a jeszcze mnei czeka, bo Jakub z szafek rzeczy wyrzuca... Ale jak masz chęć mi pomóc to wpadaj na piweczko-Kinga smaka narobiła-Marcin ma drugą zmianę, więc spokojnie pogadamy....heh nie wpadnie do domku niespodziewanie tak jak ostatnio :)
Jakub chodzi mi już senny, mam nadzieję, ze zaraz zasnie...
 
reklama
Jakubek śpi :) Mam chwilkę dla siebie.
Wstawiłam już dzisiaj drugie pranko... Anetko...to tak jak się umawiałyśmy, co?
Jakoś pogoda mi nie służy... przymulona chodzę...
 
Do góry