reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iława

Hej. zajecia moja grupa ma jutro wiec dziś mam jeszcze wolne.
A co do zdjęc to dodałam na forum we-dwoje tam też jestescie wiec jak chcecie to zapraszam na wąteczek filipka obejrzeć fotki.
Chyba juz wypoczęliśmy sobie. Zaraz idziemy na miasto a potem do tesciów na kawkę.

pozdrawiam
miłego dnia dziewczyny!

p.s. Fajnie że miło spedzacie ze sobą czas.
 
reklama
Cześć dziewczyny...
Chwilowo jestem sama, bo siostra poszła kupić sobie bilet do Aachen... A ja czekam, bo mają przyjść mi do okna w małym pokoju, bo reklamowaliśmy, już trzeci raz...trochę wieje i jakoś nigdy dobrze nie wyregulują.
Anetko ja kawke piłam pewnie w tym samym czasie....to tak jakby razem :) Ja na obiadek mam rosołek z wczoraj i robię placuszki z kabaczka :)
Kinga jeszcze dzisiaj odpoczywasz... no to dobrze...
 
heloł.
W tym tygodniu mało bede zaglądała na fora ponieważ mamy zawalony ten tydzień.
remont,goscie, moj kurs i imieniny.. tak wiec mamy co robić heh.

Jestem w trakcie sprzątania, Filip marudny wiec zaraz pewnie pojdzie spać. Potem popołudniu idziemmy jeszcze na spacer w trójkę.

Aneta co do spotkania to nie ma problemu, mozemy sie spotkac w trojke na kawie ale nie wiem kiedy bede mogła. Na pewno dam znać.

pozdrawiam was!
miłego dnia dziewczyny;)
 
Anetko super...w końcu popstrykasz zdjęcia! Ach ja tez bym chciała nad wodę...spacerek musi mi wystarczyć :)
Kinga....no masz zajęć trochę...Mam nadzieję, że jakoś zorganizujesz czas dla nas...
Jakubek śpi. Zaraz przychodzi do mnie na kawkę koleżanka jeszcze podstawówki :) A jak mały wstanie to na spacerek skoczymy, bo faktycznie jest ślicznie, porównując do ostatnich dni.
 
aneta super ze macie aparat, mozecie teraz robic zdjecia.
marta przyjemnego kawkowania zycze i udanego spacerku.

my też zaraz idziemy na spacer,czekamy tylko az Filip sie obudzi:)
kupie sobie farbe i bede musiała włosy pomalowac bo juz odrosty mam.
 
Hej hej!
A ja wróciłam ze spacerku. Wyszłam razem z koleżanką i tak pochodziłam z małym...Jakubek na rowerku był i troszkę pobiegał :) Zadowolony hehe mam nadzieje, ze się porządnie zmęczył i szybko dzisiaj zaśnie :)
 
reklama
Kinga właśnie jaki kolorek. A teraz zapuszczasz włoski czy trzymasz swoja fryzurkę?
Anetko i jak humorek Wikusi? Tak pięknie się zrobiło mam nadzieję, że lepiej... I spacerek czy wypad do knajpki udany będzie...
 
Do góry