reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla chlopczyka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Anek@ na początku podobała mi sie Gabrysia i tak zostało a teraz wpadło mi w ucho Wiktori bo to tez jest dosć popularne imie, sęk w tym ze moj facet chce zeby to była Ewa jak po mamusi. a tak to nie mam pomysłu.
 
reklama
U nas narazie jest Wiktoria, chyba że jeszcze się coś zmieni. Poza tym z imion dla dziewczynek podobaja mi się: Adrianna, Karolina, Klaudia, Małgosia, Patrycja, Stella, Weronika i Sandra. Wiktoria wybrał mój mąż więc już pewnie na tym zostanie. Bardzo mi się podoba ale jest podobno bardzo popularne ostatnimi czasy. Dla chłopca od początku byliśmy zgodni, miał być Filip.
 
Ewach6 to mile ze strony twojego mezczyzny ze chce zeby jego corcia miala twoje imie, ale chyba Cie rozumiem ja np. nie bardzo jestem za Dominikiem juniorem:) chociaz moj maz ojjj duma go rozpiera na sama mysl, jak sie okaze w poniedzialek ze to chlopczyk to chyba mezowi obwod w klatce zwiekszy sie trzykrotnie :laugh:
Dori Filip to tez ladne imie a nad Karolinka i Malgosia tez sie zastanawialam.
 
Moj tez chciał Daniel Junior ale po mału wytłumaczyłam mu ze beda sie smiac w szkole z Juniora.
Filip tez ładne. Dla dziewczynki na prawde nic takiego nie mam zeby od razu mi sie podobało.
 
nasz starszy ma Michal a mlodszy mial by Damian (oba imiona padly w I ciazy :) i tak juz zostalo)
ale ze ten mlodszy moze okazac sie jednak dziewczynka (tak wyszlo podczas ostatniego usg) to nie mamy pomyslu :)
ale pewnie zrobimy jak za pierwszym razem;
ja wybiore kilka imion (do 10) ktore mi sie podobaja a potem maz wyeliminuje te z nich ktore mu sie nie podobaja i mam nadzieje ze cos zostanie :)
 
też mamy problem z chłopcem. Dodatkowo mamy popularne nazwisko, więc nie chcemy popularnego imienia dla synka.
Oczywiście bez przesady, bo Melchior np i tak nie przejdzie :p
Narazie jesteśmy na etapie Kajetana (Kajtka :)) i Szymka. I wobec tego nasze dziecko na pewno nie będzie mieć drugiego imienia, skoro przy pierwszym juz mamy taki problem. Zresztą u mnie w rodzine nikt nie ma :)
Może jednak to będzie córka.
 
czesc, moj synek na imie bedzie miał Mikołaj. Imie wymyslił tatuś bo taka była umowa - jego synek to on wymysla imię.
Pozdrawiam serdecznie wszyskie mamusie
 
nasz synek na imie bedzie miał Mikołaj - imię wybierał tatuś - jego synek jego imię!!!

Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy
 
reklama
Witaj Loczku jeśli chcesz aby wyszedł Ci suwaczek musisz mieć przed tym linkiem
na końcu i powinień suwaczek wyjść.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry