reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla chlopczyka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Irlandia, Olki to bardzo fajne chłopaki :) Imię jest bardzo fajne :) W ogóle to gratuluję wybrania imienia.

My ciągle jesteśmy na etapie "myślenia". Chociaż dziś był przełom i wzięliśmy książkę z imionami i czytaliśmy.

Dziewczynki, a co sądzicie o imieniu Darek? Bo mi się dziś spodobało... Przyjęłam, że Michał i Janusz odpadają, więc trza szukać innego imienia dla malucha :D

Buziaki
 
reklama
Darek, tak ma mój brat na imię wiec ja bym swojemu nie nadała
 
właściwie temat ma nazwe "Imie dla chłopczyka" ale co tam ;)
niedawno pisałam, że mam nowy tym imienia dla córeczki: Lenka... ale ostatnio wymyśliłam, że wybiore w szpitalu z trzech imion: Gabrysia, Lenka i Maja - w zależności które będzie mi do niej bardziej pasowało... ale ta Maja tak mi ostatnio się spodobała, że chyba malutka tak czy inaczej będzie mi na Majke wyglądać :D
 
Kosmi wszystkie twoje trzy typy mi się bardzo podobają. Chyba mamy podobny gust w kwestii imion :)
I masz rację należy zignorować tytuł wątku, a zwłaszcza tą część "dla chłopczyka".
 
Kosmi - Maja to byl moj od dawana wymarzony i zaplanowany typ dla dziewczynki. I dokad pan doktopr nie dostrzegl na USG siusiaka, to w brzuszku byla Maja ;) Mnie sie to imie bardzo podoba - jest wg mnie takie radosne, wesole i jednoczesnie bardzo kobiece. Jedyny jego minus to to, ze jest obecnie dosc popularne.
 
Irlandia - dobry pomysl z tym Aleksandrem. Poza tym to fajne imie. Mam bratanka Olusia :)
Kosmi - mysmy Maje tez rozwazali.
 
Maja teraz jest własnie bardzo popularnym imieniem
ja bede miała dziewczynke ale dalej nie mam konkretnego typu
 
a czy uwierzycie ze my nadal nie mamy zadnej propozycji dla naszej malutkiej ???
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry