reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla chlopczyka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Idzia ciężko jest wybrać imię co??
my tez mamy dylemat
 
reklama
tak - ciezko cos wybrac - dzisiaj przegladalam ksziazeczke z imionami - kilka wpadlo mi w oko, ale jeszcze musimy to przedyskutowac z mezem :)
 
Odkąd dowiedzielismy się, że będzie dziewczynka to miała być Victoria tylko, że teraz okazało się że w dość bliskiej rodzinie męża miesiąc temu urodziła się dziewczynka i też ma być Wiktorią. Zastanawiamy się teraz czy zmieniać czy nie. Są w sumie 2 powody raz to że to imię jest teraz bardzo popularne a dwa że nie chcemy by potem mówili że sciągnęliśmy od nich. W razie zmian mam następujące propozycje: Klaudia, Patrycja lub Emilka.
 
Dori sugerujcie się przede wszystkim własnym gustem!! Jeśli mielibyście z musu rezygnować z Victorii to nie róbcie tego z żadnych względów. Ale jeśli tak samo podobają wam się inne imiona to już pomyślcie. Mi osobiście bardzo podoba się Emilka :)
 
Madziu, mi osobiście podobają się wszystkie, a kiedyś zawsze marzyłam żeby moja córcia miała na imie Klaudia. Wojtek wymyślił Victorię i cały czas się przy tym upierał ale teraz jak dowiedział się że będzie blisko w rodzinie druga to chce zmienić ale nie może się na nic zdecydować. Ach Ci faceci.
 
musicie się zastanowić co dla was ważniejsze, ale jak to mąż był głownie za Viktorią i teraz się troche z tego wycofuje to czas przeforsować swoje propozycje ;)
 
My też jeszcze nie mamy wybranego imienia dla naszego synka, nie możemy dojść z mężem do porozumienia w tej sprawie a czasu coraz mniej
 
Jezeli nie mozecie jeszcze sie zdecydować to nic na siłe, moze faktycznie warto poczekac az sie urodzi i wtedy dopasowac imię do małego człowieczka:)

Wczoraj Michał zadał mi pytanie: a kiedy chrzciny?
Hi,hi! Ach Ci faceci! Jacy oni są oryginalni ze swoimi pomysłami.
 
reklama
Lidijko, Twój się pyta kiedy a mój z kolei gdzie? bo mamy małe mieszkanko i zaproszenie ok 15 osób nie wchodzi w grę, więc już główkuje gdzie tu urządzić przyjęcie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry