reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imie dla dzidzia

ANNA- osoba obdarzona talentem dyplomatycznym. Nie znosi krytyki. lubi spokoj i konformizm. Oddana domowi i rodzinie.
Pawel- ambitny, zawsze zajety praca. sumienny, wszechstronny, krytyczny. Lubi podroze i zmiany.

Pozdrawiam!
 
reklama
Dzięki Polly! Cieszę się, że Igorek Ci się podoba. :) Pozdrawiam Was.
Aha, moja siostra dała synkowi na imię Patryś :) -ja jestem jego mamą chrzestną :) i to imię też mi się bardzo podoba.
 
Joanno, oto opis wybranych przez was imionek:
Teofil- nie znosi krytyki. Wrazliwy, odwazny, ale bardzo uparty oraz pewny siebie. Posiada zdolnosi organizacje, jest urodzonym przywodca.
Julia- stateczna, metodyczna,oszczedna,zawsze zajeta. Posida silnie rozwinieta intuicje i wszystko analizujacy umysl. Z natury dobra i szlachetna.
 
reklama
Do góry