reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imie dla dzidzia

Anik - jeszcze się wam tysiąc razy zmieni! Nam też ostatnio się zmieniło. Tzn. dziewczynka zostaje tak samo: Martynka, ale chłopiec jednak nie Jakub (coś za popularne ostatnio), ale Dominik albo Mateusz.
 
reklama
Krystian - posiada zdolnosci do sztuk pieknych. dobry, szlachetny i uczynny. Melancholik z natury, ale czasami potrafi zarazic sie entuzjazmem.
Jas-wrazliwy, towarzyski,spokojny,oddany rodzinie i domowi. Kulturalny, z duza oglada towazyska. _Dobry doradca, ale nie narzuca sie z pomoca (znam dwoch jaskow i wlasnie tacy sa!)
Zuzia-wrazliwa, odwazna. Zapobiegliwa. Pewna siebie. Zawsze zajeta. Uczynna i przyjacielska. Bywa wybuchowa.
Dominik-sprawiedliwy, dobry czlowiek. Jego dazeniem jest chec niesienia pomocy innym. Umie byc wyrozumialy dla kazdego i tlumaczyc wady trudosciami zycia.
Mateusz-odpowiedzialny, chcacy kazdemu przyniesc ulge w jego utrapieniach zyciowych. Dobroduszny, wrazliwy, wielki filantrop.

 
Nadi niestety nie mam:( W ksiazeczce sa tylko polskie imiona.. Ale zdrobnienie od Nadia to Nadinka. A uczylam kiedys Nadinke w przedszkolu i byla madra i slodziutka. Nie wiem na ile ci to pomoze, ale wiecej na ten temat nie potrafie powiedziec:) Powodzenia!
 
hi,hi, mam nowe imie dla mojej córeczki:)) prawdopodobnie będzie to melia:))
poprostu zakochałam się w tym imieniu, a w co o nim śadzicie??

pozdrawiam cieplutko:)
 
U Nas dla dziewczynki...wybraliśmy narazie takie imionka...Oliwia, Kinga, Maja
A dla chłopca....Daniel lub Damian...i nadal myślimy
 
Mama Boo! Moja córeczka też będzie Laura (czuję, że to będzie dziewczynka) i to ostateczna decyzja podjęta przez mojego męża :) A ja na nią przystaję, bo to imię jest nietuzinkowe i bardzo bardzo mi się podoba :) Pozdrawiamy.
 
reklama
Anik78! Ja wcześniej chciałam LAra,ale neistety nigdzie nie ma takiego imienia (w żadnym słowniku) i doszliśmy do wniosku, że Laura też jest piękne, a córeczkę i tak będziemy wołać "Lara" ;)Dla chłopca chciałabym Oskar,ale Mojemu Mężowi nie podoba się to imię.
 
Do góry