reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

Bardzo ładne imię Bruno.Podoba mi się:)My mamy synka Doriana latem pojawi się jego braciszek lub siostra i najprawdopodobniej damy na imie chłopcu:Alan a dziewczynce:Tatiana Pozdrawiam serdecznie!
 
reklama
a mój synek (bo ma być chłopiec) będzie Mateuszkiem - jedyne imie jakie podobalo się i mnie i mojemu mężowi :)
 
wydaje mi sie że nareszcie wybraliśmy,choć imiona mogą sie jeszcze zmienić 10razy tak jak do tej pory sie działo.Dziewczynke nazwiemy więc Kinga a chłopca Szymon.Nieźle co?!niedługo urodze a jeszcze niemamy wybranego na 100% imienia,a może mąż zrobi mi niespodzianke i coś pokręci w urzedzie :lol: :wink: żłuje że jak niektóre z was niemam ukochanego imienia,takiego które mogłabym dac Dzidzi bez zastanawiania,ale napewno poradzimy sobie :)
 
Bardzo podobają się mi imoina: Magda, Oliwia i Marcelina, a dla chłopca Robert, Rafał i Mateusz. Ale oc tu wybrać? Myślę że będzie to decyzja na ostatnią chwilę. Pozdrawiam.
 
Witajcie w galerii imion! :) Mój synek ma na imię Błażej . A jeśli dane mi jeszcze będzie urodzić dzieci, to imiona już czekają : Łucja i Mateusz . Pozdrawiam z radością, Barbara.
 
Oj, dziewuszki, to ze mnie straszna baba jest... gropa jakas. Wyszlam z załozenia że to JA jestem w ciąży, JA źle się czuję, JA urodzę więc niech by tylko mój maz powiedział, ze nie zgadaz się na imiona które wybrałam..... chyba by w toalecie spał. Krzys albo Zosia i bez dyskusji :D
 
Wiecie mi to sie chyba wiekszosc imion podoba..A imiona to chyba wybieralam pod wplywem impulsu uslysze jakies imie(nie szukam w kalendazu)i juz wiem,ze to wlasnie to...
 
reklama
To całkiem tak jak ja. Imię dla mojej drugiej córki wybrałam po jakimś filmie, poprostu taki imie było w napisach końcowych i mi się spodobało.
 
Do góry