reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

A ja już wiem że na 80% będę mieć dziewczynkę.W końcu po długich namysłach wybraliśmy dla niej imię Maja.Boję się tylko bo nie ma takiego imienia w kalendarzu,a nie chce żeby w urzędzie wpisali jej Maria.Więc mąż musi tego dopilnować żeby była Maja.A swoją droga to nie wie ktoś kiedy są imieniny Maji?
 
reklama
Cześć,
Mi się bardzo podoba imię Maja. Wg mojego kalendarza te imieniny wypadają 9 kwietnia.
Ja na 90% wiem, że u mnie będzie chłopiec. Wybraliśmy z mężem dla niego imię Filip. Było to jedyne imię, które powtórzyło się w naszych typach.
 
Luthien pisze:
W końcu po długich namysłach wybraliśmy dla niej imię Maja. Boję się tylko bo nie ma takiego imienia w kalendarzu,a nie chce żeby w urzędzie wpisali jej Maria. Więc mąż musi tego dopilnować żeby była Maja. A swoją droga to nie wie ktoś kiedy są imieniny Maji?
Piekne imie wybraliscie dla coreczki!
'Maja'
obchodzi imieniny: 1 maja, 9 kwietnia 
wersja Marii, choć wywodzi się też od imienia nimfy, jednej z Plejad, albo italskiej bogini przyrody
 
Noo.. mi tez bardzo podoba się Maja i tak na pewno będzie nazywała się nasza córeczka. Brzmi we wszystkich jezykach tak samo, jest krótkie i łatwo je zapamiętać. Syneczek będzie Miłosz - słowiańskie imię oznaczające Miłość. Czyli wszystko się zgadza :))
 
Figielku tu gdzies na forum jest caly osobny temat poswiecony suwaczkom. Dziewczyny zamiescily tam super instrukcje.
polecam
Pozdrawiam
Ania
 
[link=http://www.TickerFactory.com/]
[image noborder]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716;95/st/20050416/dt/6/k/7b54/preg.png[/image]
[/link]

Sprawdzam, czy udalo ni sie stworzyc suwaczek:)

Jeżeli nie, to, prosze, pomozcie.
Nie udalo sie, ale chcialam na temat imion: moja dziewczynka bedzie miala na imie Adela, a jezeli jakims cudem to chlopczyk, to Jedrzej.
Pozdrawiam:).
 
reklama
My dzisiaj z mezem zgodnie stwierdzilismy, ze bardzo ladnym imieniem jest Łukasz i mysle, ze jesli bedzie to syn, to wlasnie tak go nazwiemy :) Niestety dla dziewczynki nie mam najmniejszego pomyslu.


 
Do góry