reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

reklama
Macie jakies pomysły na bliźniakowe dziewczynki? Mają być chłopcy podobno - wówczas będzie Kacper i Filip, ale dla dziewuszek albo opcji "parka" - zero pomysłów.
Zuzia Zosia i Marysia są już bardzo popularne wiec odpadają..................Hmmmmmmmmmmmm
 
Cześć, my mamy Olafa. Byliśmy zdecydowani na to imię od samego początku trwania ciąży, a ponieważ nie znaliśmy płci dziecka mieliśmy zaplanowane dla córeczki imię Maja :-*
Pozdrowionka
 
hmm... u mnie w rodzinie sa dosc popularne blizniaki hehe ja sama tez jestem z takiej parki tyle ze mieszanej ;)
i tak wiec sa: Dominika i Wreonika, Kasia i Basia no i my Bartek i Bogusia ;) jest jeszcze Piotr i Pawel i Kaja i Maja ;)
 
witam serdecznie :)

wedlug usg za pare tygodni na swiat przyjdzie moj synek Kacper a jesli jednak matka natura nas zaskoczy :p to dziewczynke nazwiemy Iga :)
 
A ja mam córeczkę Martę i było to wiadome zaraz po zrobieniu testu ciążowego, dla chłopca była opcja Mikołaj bo miał się urodzić na początku grudnia :).

Teraz jestem za połową drugiej ciąży i nadal nie wiem jak nazwać tego człowieczka żyjącego we mnie. Były opcje: Monika, Ada lub Małgosia ale USG popkrzyżowało nam plany i nie mamy opcji dla chłopca.
 

Macie jakies pomysły na bliźniakowe dziewczynki? Mają być chłopcy podobno - wówczas będzie Kacper i Filip, ale dla dziewuszek albo opcji "parka" - zero pomysłów.
Zuzia Zosia i Marysia są już bardzo popularne wiec odpadają..................Hmmmmmmmmmmmm

Kacper i Filip sa jeszcze bardziej popularni
 
reklama
Olaf,Marcel,Dorian,Kacper,
Natalia,Nadia,Lena,

to moje typy-ostatnio mam bzika na punkcie Olafa ale tatuskowi sie nie widzi woli Marcela i tez mamy problem........ ::)
 
Do góry