reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

reklama
Ja jestem obecnie w 12 tygodniu ciąży,więc nie wiem czy noszę dziewczynkę czy chłopczyka.
Dla dziewczynki podobałoby mi się imię Vanessa lub Luna a dla chłopca Lars!
Może się to wydać śmieszne,ale od zawsze fascynowały mnie niespotykane imiona. Ja np.mam na imię Kasia i jeśli tylko ktoś na ulicy wypowie głośno to imię - połowa przechodni się odwraca! Dlaczego?No cóż...mam wrażenie że połowa Polek nosi to imię!
Dziewczyny mam pytanko: jak wklejacie te przecudowne obrazeczki w waszych wiadomościach??
 
A ja mam Sandrę.jednym się podoba innym nie....Dla mnie ważne jest żeby moja córka gdy będzie starsza była zadowolona.A mówiąc tak całkiem szczerze to gdyby tylko ode mnie zależało to miałaby na imię Emilka.No cóż..czasem trzeba iśc na mały kompromis.
 
KingaB zazdroszczę Ci odwagi. Ja też należę do tej drugiej połowy zwolenniczek imion, jak to określają, "dziwacznych". Ale muszę trochę przyhamować, bo rodzinka krzywiłaby się lekko. Już widzę minkę mojego taty:) Generalnie na dzień dzisiejszy ma być Mateusz, ale nie ukrywam, że chodzi mi po głowie kilka innych opcji, bardziej trendy, aczkolwiek i tak jest to wersja "lightowa".
Oto one: Natan (dziś wieczorem zakochałam się wprost w tym imieniu), Kornel, Sabin, Aron. Jest jeszcze kilka innych..Oleg, Dorian, Tobiasz. I jak tu się zdecydować? ::)
 
Ja jeszcze nie wiem na 100% jak damy synkowi na imie.Pierwsza opcja to byl Dawid.Później doszly Kacper,Nikodem.Może dojdzie coś jeszcze nowego.Jak się urodzi to będę wiedziała które mu dać!

Mandi 28 uważam że Oskar i Oliwier to bardzo ładne imiona,tyle że jeden Oskarek już jest w rodzinie,a Oliwier- ładne,ale jakoś ciężko zdrobnić :)
 
reklama
Mi do porodu zostały jakieś 3 tygodnie i właśnie ostatnio dowiedziałam się że będzie to dziewczynka  :) A imie jeszcze tak naprawdę się nie zdecydowałam ale myślę o NADI NINIE lub ale raczej NADIA

_________________________________________________
Narka PAPA
 
Do góry