reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

Mam na imię Anna. Imię takie hmmm... "zwykłe" ale bardzo ładne moim zdaniem, dziekuje moim rodzicom ze nie nazywam się Gizela albo Kundzia  :laugh: .... Mnie się podobaja imiona dla dziewczynki: Daria, Elmilka, Maja, Amelia, Laura, Sara, Oliwia, Nadia; a dla chłopców: Adam, Daniel, Alan, Dorian, Norbert, Natan, Ariel, Olaf, Gabriel, moze jeszcze Filip i Dominik ale to w ostatecznosci.... Ale przecież wszytskie imiona są piękne  :D
Juz niedługo czekać mnie będzie ten trudny moment wyboru imienia... Jak ja sobie dam radę, jeśli tyle imion mi sie podoba  :p ??
 
reklama
A u nas po wieeeeeeeeelu dyskusjach stanelo na: chlopiec - Lukasz, dziewczynka - Dominika, ja wolalabym Paulinke, no ale coz... te kompromisy ;)
 
Hej zaciazone!

A mnie sie bardzo spodobal Kajetan albo Joachim dla chlopca i Julka dla dziewczynki... ale na razie musze troche poczekac zeby mi lekarz potwierdzil ciaze,.... juz nie moge sie doczekac!!!
Pozdrowienia przyszle mamy!
 
Kod:
http://O0[/img]
.........hymmmm ja sie zastanawiam nad Elizą.... miala juz być Oliwia....ale dzidek skomentował ze to gazeta.....miala byc potem Alicja....ale moja bratowa zaczela zdrabniaz Alunią, Alusią ....co mi nie pasuje, nie podoba sie, i jak naraize jest kruciutko Eliza....jeszcze miesiac na zastanawianko czasu został.... wiec jak mozeciie napisac....to jak wam sie podoba imie Eliza??
 
witajcie przyszłe mamy.. ja co prawda jestem jeszcze mloda, ale od zawsze dla chlopca podobało mi się imię Joachim(zdrobniale Joas), a dla dziewczynki Pola... prześliczne imiona... mam nadzieję że wasze pociechy beda rosły zdrowo i bedziecie z nich szczesliwe.. paps
 
reklama
Do góry