reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

no pieknie.... kolejny wątek poszedł w pii... ten, to już trzeci - ale jak to się mówi, do trzech razy sztuka...
lub moze inaczej - trzeci raz odgrzewany kotlet... ::) ::) ::)

czyżby znow ktoś ważył się krytykować wybór autorki???
 
reklama
hihi, marianeczka, bedziemy juz ostrozne i Tytusa nie objedziemy ;D

i tak oto na forum zakradla sie CENZURA.

ledwo kaczynskiego wybrali..
 
dobrały sie trzy przemądrzałe baby i jak przekupy na targu krytykują.   Ładnie to tak? Dla was powinni założyć osobny wątek <Złośliwe Mamuśki> i przystąpienie do rozmowy z wami byłoby na własną odpowiedzialność . Usunełam wątek ponieważ nie oczekiwałam złośliwych uwag ,szyderstwa oraz docinek a jak narazie to tylko wypowiedzi waszej trójki pojawiły się pod moim wątkiem dlatego nie miałm zadnych skrupułów je usunąć.A poza tym o Tupacu wiem więcej niż ty i nie pouczaj mnie jego imie składa się z dwóch członów bo ja to wiem Ale Amaru jak i Tupakc osobno nadane brzmi również interesujaco.
 
tylko nasze? jestes tego pewna? to moze zaraz podesle wiadomosci z pytaniem do Oli K, Lilki, karolinny, punty, galandieli, Naur, kachy czy pamietaja ten watek. jestem pewna, ze pamietac beda.

one wszystkie tez ci odpowiadaly!
 
wracajac do tytusa... grzeczne dziewczynki. i pamietajcie, ze wsrod imion zenskich najpiekniejsze jest oczywiscie MARIANNA :)
aisha - ladnie, zostalam nazwana przemadrzala przekupa, o bogu ducha jestem winna, bo ja sie akurat na temat twoich pomyslow nie wypowiadalam.
co do tej porywajacej dyskusji - ja sie zgadzam poniekad i z aisha i z dziewczynami. moim zdaniem, jesli ktos sobie mysli: "nadam dziecko oryginalne imie" i kombinuje, kombinuje, kombinuje, a potem na sile wymysla cos, byleby bylo zaskakujace - to bez sensu. bez sensu jest tez uleganie modom i dawanie dziewczynom na imie na przyklad izaura albo jessica. z drugiej strony sma nie chcialabym miec na przyklad na imie kasia w czasach, gdzie w przecietnej klasie uczylo sie z 7 kas. tez by nie bylo fajnie. moj synek nazywa sie tytus (jak nietrudno zgadnac). imie oczywiscie komikoswe, odziedziczone po tytusie de zoo, ale preciez klasyczne i z tradycjami rowniez na gruncie polskim. nie sadze, zeby mlody mial z tetgo powodu kiedys cierpiec, znam zreszta mame 13-letniego tytusa i mowila, ze nigdy nie miala powodow zalowac swojej decyzji. smieszy mnie nadawanie imion z telewizji - wspomniana izaura, ale jesli ktos chce dac diecku ladne, alle niespotykane imie - super. ja gdybym miala dziewczynke to ona by nosila imie NAALA. bo: ladnie brzmi i ma ladne znaczenie (piekne oczy).
a co do psow i innych zwierzakow... ja tam nie wiem. moja suka to troja, kot - kocilla. ale na przyklad kot kolezanki nazywa sie filip, fajny z niego kocur i tez mi to nie przeszkadza, mojemu przyjacielowi filipowi tez nie.
 
reklama
Oczywiście ale one w swych wypowiedziach uiszczały swoje opinie  ale zrobiły to z kulturą Poprostu wyraziły swą opinie naten temat i tyle a wasza trójka nie powstrzymała sie od złośliwych docinek uwag i jawnego wyśmiewania się . Moim zdaniem każdy ma prawo zamieścić wątek jaki mu się tylko podoba oraz własna opinie na ten temat ale nikt nie ma prawa szyderczo się z tego wyśmiewać . Nie podoba ci sie imie to napisz ale nie mam ochoty czytać jak wasza święta trójca równo to objeżdża urządzając sobie jawne kpiny. Może pośmieję się troche z ciebie ale będzie miło!
 
Do góry