reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

reklama
Może w ostateczności będzie Szantia(też mi sie podoba:-)), ale będziemy "walczyć" o Szanti :-) i nawet pisane po PoLSKiemu;-) podoba się nam. Pod warunkiem, że będzie dziewczynka hehe
A masz typowo polskie nazwisko bo jak tak to tego typu imiona śmiesznie brzmią
Dżesika Kowalska.......:baffled::eek:....masakra.
Żeby w USC zgodzili się na nietypowie imię muszisz znaleźć pochodzenie i znaczenie imienia oraz zdrobnienie.

Męża wyśle z czekoladkami do Pani Urzędniczki może przymknie oko jak myślicie?

i
Raczej z kopertą.
Jak będzie chciała to sama sobie kupi czekoladki;-)
Opinia RJP dot. imienia Szanti.

http://www.rjp.pan.pl/index.php?opt...2:szanti&catid=76:opinie-o-imionach&Itemid=58
 
Ostatnia edycja:
Wszystko jest kwestią gustu :-) Nam się nie podobają imiona Franek, Janek, Hanna itp. W ostateczności będzie Lea :-D
A co do Pani i czekoladek...mam nadzieję, że są jeszcze takie którym wystarczy dobry gest, a nie łapówka :) Ja na szczęście spotykam jeszcze takich na swej drodze :-)
 
nasza corka ma na imie michalina :), drugie dziecko bedzie mialo na imie antonina albo mieszko. imiona niezbyt popularne ale nam sie bardzo podobaja a to chyba najwazniejsze. chociaz podobnie jak w przypadku michaliny to wszyscy kreca nosem na mieszka. coz to im jedynie pozostalo bo imion nioe zmienimy.
 
Hey Dziewczyny :) Dla chłopca mamy zarezerwowane imię Sebastian - podobają mi się jeszcze Daniel, Damian, Michał, Jakub :) Czekamy na dziewczynkę i tu pojawia się problem - mamy dwa imiona i nie możemy się zdecydować... Mój R. wybrał Zuzę, ja wolę Maję - oba pasują do nazwiska :) Poproszę o głosy :) Oprócz tych imion podobają mi się jeszcze - Emilia, Wiktoria, Alicja... Pozdrawiam :)
 
mi podobaja sie obydwa i Zuzia i Maja,mnie tylko przeraza fakt ze sa tak popularne.10 lat temu imie Julia nie było jeszcze takie modne i tak nazywa sie moje dziecko,a jednak w przedszkolu w grupie 3 Julie,w szkole 2 na 4 dziewczynki.
w moim otoczeniu sa 2 Maje i 1 Zuzia wiec moze statystycznie wybrałabym Zuzie:)
Emilka tez ładnie:)
gratuluje córeczki!
 
Hey Dziewczyny :) Dla chłopca mamy zarezerwowane imię Sebastian - podobają mi się jeszcze Daniel, Damian, Michał, Jakub :) Czekamy na dziewczynkę i tu pojawia się problem - mamy dwa imiona i nie możemy się zdecydować... Mój R. wybrał Zuzę, ja wolę Maję - oba pasują do nazwiska :) Poproszę o głosy :) Oprócz tych imion podobają mi się jeszcze - Emilia, Wiktoria, Alicja... Pozdrawiam :)

Ja wybrałabym Wiktoria, Zuza i Maja są ładne, ale wokół mnie jest ich sporooo :)
 
reklama
A ja wybralabym Emilkę:)

Ja uwielbiam polskie ladnie brzmiące imiona( raczej nie modne bo nigdy nie podążam za modą).A nie jakies strasznie wydziwne.Raz pamietam jak przeczytalam (w gazetce regionalnej gdzie pokazywali nowo narodzone dzieciaczki ),ze rodzice nadali swojej coreczce na imię Abigail a nazwisko mieli bardzo polskie bo Kapusta.No sami powiedzcie brzmi komicznie.

Dlatego my nazwalismy syna Jan Stanisław

W przyszlosci będzie jeszcze Kalina Krystyna bądź Miron Bogusław ewentualnie Aleksander Bogusław.

U nas tylko 2 imion wchodzi w grę bo mamy bardzo popularne nazwisko.
 
Ostatnia edycja:
Do góry