reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla marcowych maluszków

reklama
A ja wolę dać oklepane imię, szczególnie jak to imię mi się podoba... ja byłam jedna Iwona w całej szkole i dziękuję bardzo :/
 
Ja dopiero w liceum poznałam kolejną Martyne, a mieszkam w stolicy, więc raczej ograniczonych możliwości nie miałam. Wolę nadać popularne imię, to w niczym nie przeszkadza. Lepsza Marysia niż Vanessa hihi
 
Najważniejsze, by czuć że imię pasuje do naszego maluszka. Ja mam oryginalne imię i dziękuję bardzo. Za rok czy dwa mogą być inne popularne.
 
Edit dobrze powiedziane!!!

Ja gdybym drugi raz miała nadać Hani imię dałabym tak samo, mimo iż popularne.
 
reklama
U mnie będzie Ignacy, a drugie po mężu Filip.
Imię dla synka wybrała córka i nie chce słyszeć o innym, maz chciał Ksawery a ja Konstanty albo Adam, ale nie da rady, będzie Ignas:)
A córkę mam Sarę
 
Do góry