reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych okruszkow :)

reklama
u nas już na 1000% będzie Antonina :) cała nasza rodzinka będzie miała takie same inicjały bo ja jestem Agata a mężuś Alan :D
 
na 90% będę mieć moją Uleczkę :-D

Szalenie podoba mi się to imię ... szkoda, że tak właśnie nazywa się córa z poprzedniego związku mojego narzeczonego

Mamy wielki kłopot, bo większość imion nam się nie podoba, a imiona które nam się podobają noszą bliskie nam osoby.
I jednoznacznie stwierdziliśmy, że byłoby nam łatwiej wybrać imię dla chłopca ...
A tak głowimy się i głowimy ...
 
Szalenie podoba mi się to imię ... szkoda, że tak właśnie nazywa się córa z poprzedniego związku mojego narzeczonego

Mamy wielki kłopot, bo większość imion nam się nie podoba, a imiona które nam się podobają noszą bliskie nam osoby.
I jednoznacznie stwierdziliśmy, że byłoby nam łatwiej wybrać imię dla chłopca ...
A tak głowimy się i głowimy ...

umnie przeciwna sytuacja...Zdecydowanie lepiej byłoby nam wybrać imię dla dziewczynki....w zasadzie było wybrane od początku...a dla chłopca niby mi się podobają jakieś ale szału nie ma...jest wielki dylemat..coś czuję , że do samego porodu synek będzie bezimienny ....
 
reklama
do dziewczynek jest tyle super imion, do chłopców gorzej... Ale na szczęście wybralismy już dawno, będzie Filipek. Imię mi się podoba chociaz dosyć popularne, no trudno :)
 
Do góry