reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych styczniowych maluszków :)

Malinka haha nie no... teraz będzie facet a zanim będzie 3 dziecko (o ile będzie) to wtedy można nam się pozmianiać :-D Choć już próbowałam uchodzić... twarda sztuka...


Widzę że lubisz podobne typy imion! Agata i Milenka były też na mojej liście :-)
 
reklama
No ja w końcu trafiłam z imieniem dla chłopaka, które akceptuje M...
Ufff...

Więc wychodzi na to, że jak będzie dziewczyna to Monika, a chłopak Kacper (choć to się jeszcze może zmienić, bo wciąż pomysły się pojawiają i giną)
 
naprawde tyle jest imion ze sie zdecydowac nie mozna a to przecierz dla naszego malutkiego nowego czlonka rodziny muusi byc najlepsze ;)) i tym o to sposobem głupieje ;)) haha
 
U nas też przełom nastąpił.
Jeśli chłopiec to na 99,9% Patryk, jechśli dziewczynka to Mirelka-ale to już nie jest takie pewne. Co do dziewczynki to jeszcze myślimy.
 
U nas z Oliviera nici i raczej na 100% zostanie Filip. Mi sie bardzo podoba, a moj syn nie bierze innej opcji pod uwagę ! :)
 
U nas wyjątkowa zgoda w kwestii imion. Wybieranie zajęło nam może z 5 minut. Z męskich mi się podobają Jakub, Piotr, Krzysztof - wszystkie zajęte w rodzinie. Dlatego będzie mały Staś, a potem duży Stanisław. No, i zawsze się może okazać, że ten Staś to jednak jest Helenką, ale tutaj też zgodność mamy ;)
 
Ładnie ja akurat mam babcie Helene i dziadka Stasia, Helenka podoba mi sie to imie, sasiadka moja miala coreczke i ciglae slyszalam Helenka.... i od tego momentu to imie mi tak przypadlo do gustu.
 
Helenka-ślicznie
Stasiów to ja mam w rodzinie zatrzęsienie. Pierwszy i najważniejszy to mój tatuś, a odkąd wyszłam za mąż to przybyło mi jeszcze 3-ech ze strony mężula.
 
reklama
Hejka wiecie co, fajne te imiona takie ponadczasowe, Helena, Stas,
a ja jestem pewna,ze u nas bedzie Maja, mowie Wam 100%pewnosci.sa sami chlopcy w styczniowkach a ja przyjde z usg z dziewczynka. No wiec bedzie Maja. Ale moja rodzinka czyli starsza siostrzyczka i tatus chca chlopczyka i mowia,ze ma byc Sebastian, i ze to juz razem ustalilismy.Wiec mowie Wam, albo z tego goraca mi na mozg padlo i nic nie pamietam,ale jak Boga kocham nie przypominam sobie z tym Sebastianem.
Ale na cale szczescie imie podoba mi sie przeogromnie. Mialam kiedys bardzo fajnego chlopaka o tym imieniu:-)takze jak najbardziej.
takze Vinga przy czsie mozesz wpisac Sebastian jako imie dla chlopca. Niech sobie chociaz pare dni pobedzie tam, bo i tak jest dziewczynka.w poprzedniej ciazy tez mialam taka pewnosc i sie sprawdzilo:tak:
 
Do góry