reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych przyszłych bobasków :)

reklama
Nikoli to u nas pełno,a Nina dla mnie ok ale mąż powiedział że chyba na głowę upadłam :-D.
Mnie się podoba Nastasia/ Nastka, mąż chce Aleksandra/ Ola:rofl:
Właśnie mi na mysl przyszla Nastia, koleżanka tak chciała dac córce ale jednak ma synka. Mi się w sumie nawet podoba to imię, jeszcze nie jest zbyt popularne :)
 
Pierwszy raz słyszę w ogóle takie imię. Nastka, czyli Anastazja czy Nastazja - to tak. Tak jak Dona pisała. Ale Nastia? :confused:
Ale to stary post i wiemy, że będzie Wiktoria :laugh2:
 
@szczęśliwamama96 żadne ci się nie podoba? Nie masz żadnego ulubionego męskiego imienia? Jak nie to popróbuj różne wariacje z waszym/ twoim nazwiskiem. Albo może po kimś w rodzinie... Kimś szczególnym, ważnym w twoim sercu. Metod jest pełno. Niektóre mniej zdecydowane wybierają też, że patrzą jakie imieniny są w dniu zapłodnienia, przyjścia na świat maluszka i z imienin wybierają lub jakiejś innej daty. Możesz tez zamknąć oczy i na ślepo wycelować ołówkiem w kalendarz :D i wybrać imię losowo dla zabawy :p lub popatrzeć na stronach na znaczenie i charakter jakie przedstawia :p
Link do: Imiona męskie - Baza imion - Dzidziusiowo.pl
Link do: Imiona dla chłopców 2017. Jakie imię dać chłopcu? Oryginalne, rzadkie, popularne [LISTA IMION]
popatrz po tych stronach a nóż się w jakimś zakochasz...
 
@szczęśliwamama96 żadne ci się nie podoba? Nie masz żadnego ulubionego męskiego imienia? Jak nie to popróbuj różne wariacje z waszym/ twoim nazwiskiem. Albo może po kimś w rodzinie... Kimś szczególnym, ważnym w twoim sercu. Metod jest pełno. Niektóre mniej zdecydowane wybierają też, że patrzą jakie imieniny są w dniu zapłodnienia, przyjścia na świat maluszka i z imienin wybierają lub jakiejś innej daty. Możesz tez zamknąć oczy i na ślepo wycelować ołówkiem w kalendarz :D i wybrać imię losowo dla zabawy :p lub popatrzeć na stronach na znaczenie i charakter jakie przedstawia :p
Link do: Imiona męskie - Baza imion - Dzidziusiowo.pl
Link do: Imiona dla chłopców 2017. Jakie imię dać chłopcu? Oryginalne, rzadkie, popularne [LISTA IMION]
popatrz po tych stronach a nóż się w jakimś zakochasz...

Na początku myśleliśmy że Eryk, ale zrezygnowalismy i myślę, myślę i nie mogę wymyślić. Mnie się podoba Maksiu ale chłopak nie chce no i to takie jest :( Dzieki za rady, wypróbuje i może to zaskutkuje :)
 
U nas bedzie Ludwik ( Ludek [emoji12]). Nie jestesmy jeszcze pewni co do drugiego, ja chciałabym Martin aby uczcić pamiec mojego taty, ale moj P. ma inne pomysły...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
@szczęśliwamama96 ja mam 3,5 letniego Maxa, tak jak piszę, Max Alexander. Imię sprawdza się międzynarodowo, a i sam kawaler jest zadowolony, bo łatwo wymówić, i na wielu produktach/ sklepach jest wypisane, co go bardzo cieszy.
Teraz będzie Stella Carolina
 
Do góry