reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków ;)

reklama
W I ciąży długo wybieraliśmy imię dla córci. Miała być Gabrysia, nawet do niej tak mówilam. A przed samym porodem zmieniło mi się na Maja i tak już zostało :-) teraz obiecałam sobie, że będzie szybciej. Wybraliśmy więc dwa imiona - Marcel lub Oliwier. Córci chce braciszka Marcelka, więc pewnie będzie po jej myśli :-)
 
My przestudiowalismy wszystkie imiona i jedyne ktore wydaje nam się w miarę ok to KAcper, a teraz z uplywem dni bardzo mi przypasowało, więc chyba tak zostanie:)
 
u mnie będzie Antosia :) Mąż nie był zadowolony, ale od jakiegoś tygodnia sam mówi do brzucha Tośka ;) Więc może się przyjmie :)
 
Juz wiemy, że między nóżkami tylko bułeczka, wiec zleciliśmy starszej siostrze wybór imienia. Mamy kilka opcji: Oliwia ( jej ulubione dwie koleżanki), Ola(kolejna wspaniała koleżanka) i Alicja (koleżanka z przedszkola).
Ja najbardziej jestem za Alicją. Jedna z Oliwek działa mi na nerwy :-(, Ola/Aleksandra.... takie zwykłe.
Jeszcze podoba mi się Emilka, ale nikomu nie mówiłam w domu. Pewnie jeszcze coś wymyślimy ;-)
 
U mnie tez córunia. W imieniu Emilka sie zakochałam ale 3 kolezanki maja Emilki to za duzo by bylo:)
My zastanawiamy sie nad Amelką albo Irminka. Bardzej skłaniam się ku Amelce...ale decyzje podejme jak urodze i zobacze moje maleństwo:)
 
U nas imiona wymyslil Antos jak tylko dowiedzial sie o dzidzi i caly czas mowil,ze bedzie Ola albo Oluś,a teraz cos zmienia zdanie i bardzo mu sie podoba imie Piotrus (bajka o kroliku Piotrusiu:-)). Mi do dziewczynki bardzo sie zawsze podobalo imie Anielka ,ale to niech juz Antos zdecyduje:-) W dziecinstwie mialam lalke Oleńke i w sumie milo sie kojarzy wiec ta Ola tez by mogla byc:-D
 
Ana jak ja lubie takie imiona z samego końca listy nadawanych imion Irmina super, a Amelek wszędzie pełno bynajmniej u nas.
My chcemy Irenkę jeszcze nikt w domu nie wie bo wiem, że będą nosem niektórzy kręcić. Chłopcy mają imiona po pradziadkach. Irena to to też prababcia, problem polega na tym, że siostra mojej mamy to też Irena ale mam to gdzieś, imię mi się bardzo podoba i tyle. (moja mama z siostrą nie pałają do siebie szczególną miłością:zawstydzona/y:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry