reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków ;)

My jeszcze nie wybraliśmy imienia dla dziewczynki ale dajemy jedno imię. Żeby oszczędzić wpisywania tłumaczenia itd.
Dla chłopca wybraliśmy Adam. Dla dziewczynki podoba mi się Lila, Hania, Zosia. Ale tych dwóch ostatnich jest pełno więc sama nie wiem. Przy wyborze imienia dla N podobało mi się jeszcze Nadia. Teraz już mniej. Mężowi podoba się Daria mi nie bardzo.
 
reklama
Jopal śliczne imie Irenka:tak: sama sie nie dawno nad tym imieniem zastanawialam.
a jak to jest z podwojnymi imionami ,jest jakas regula? kiedy sie je podaje,w szpitalu czy dopiero w urzedzie?
 
U nas jeśli miało się okazać, że będzie dziewczynka to imię wybieram ja, a jak synek to mąż. Okazało się że będzie druga dziewczynka :-) więc będzie IGA. Zastanawiałam się jeszcze nad LENĄ ale ostatecznie wygrała właśnie Iga.
 
U nas pierwszy musiał być synuś i mieć imię po moim najukochanszym dziadku jakoś czułam ze nie może być inaczej, no a z następnymi dziećmi juz samo poszło ze tez po dziadkach naszych, czyli w sumie pradziadkach swoich.
 
reklama
Do góry