reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych styczniowych maluszków :)

reklama
Mąż strasznie sie boi tego Mikołaja tutaj że bedzie wołany Nikolaj (po rusku), dałam mu wolną rękę postanował Niklas (choć podobne do Mikołaja) używane jest tutaj jako niemieckie imię a tak naprawde jest rodowidym skandynawskim imieniem... chyba juz 4 Nikolajów tu w niemczech spotkałam nikt sie nie śmiał ... bede wołać Niki a nie Miki chyba .,,,

aa to juz mówie ze wole Klausa ale o tym nie chciał słyszeć ale to nic ja juz powiedziałam że od mojej Oliwci w przyszłości nie masz nic do gadania (bo buczał kiedys ze za łuste imie)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
była rozmowa że w przyszłości będziemy moze w PL mieszkać ale mąż mówi ze bedzie sie gadać Mikołaj a niech ma w papierach Niklas o i zanim napisałam to imie to najpierw napisałam Nikolas i Nikolaj haha no nie naucze się ;/ tak Vinguś zmieniaj bo już przespał sie z tematem byłam 10 min. temu go budziłam i mówi Niklas ...
 
Pustiszi, Niklas też ładnie :) Pewnie i tak będziesz do niego Mikołaj mówić :tak:

Vinga, a jak już zmieniasz listę, to wpisz mi, proszę - Michał :-) Dogadałam się z chłopem w końcu :-)
 
reklama
Vinga, jak znów coś będziesz poprawiać, to wpisz mi Lena Barbara, bo chociaż wybraliśmy sto lat temu, to jakoś mam nie wpisane, aż się zdziwiłam :) I datę też wyedytuj, proszę, bo moje cc na mur beton 15.01, tylko nie wiem, o któej, bo w szoku byłam i nie spytałam ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry