reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

reklama
my na początku chcieliśmy dać imię Amelka albo Oskar (jak jeszcze nie znaliśmy płci dziecka). Potem jak się okazało, że będzie dziewczynka mój M. zaczął coś marudzić pod nosem... podejrzewam, że ktoś wtrącił swoje 2 grosze... ale to już nie ważne... Mój M. powiedział, że albo Natalia albo Weronika... ale jakoś nie miałam przekonania czy aby na pewno sam je wybrał więc się nie zgodziłam... ostatnio przeglądaliśmy bazy z imionami i stanęło na Karince.. i chyba już tak zostanie ;-)
 
Aśka- a mogę zapytać skąd taka zmiana? :happy: Pamiętam, że pisałaś kiedyś, że Tymon Ci się nie podoba, tylko Tymoteusz ;-)

My coraz bardziej skłaniamy się ku imieniu Paweł, ale decyzja jeszcze nie zapadła ;-)
 
Aśka- a mogę zapytać skąd taka zmiana? :happy: Pamiętam, że pisałaś kiedyś, że Tymon Ci się nie podoba, tylko Tymoteusz ;-)

My coraz bardziej skłaniamy się ku imieniu Paweł, ale decyzja jeszcze nie zapadła ;-)

Kobieta w ciaży zmienną jest :) A tak na poważnie dużo myślałam i stwierdziłam, że Tymoteusz mi średnio pasuje do drugiego imienia czyli Henryka. Mąż zachwycony bo On bardziej był za Tymonem.
 
U nas zostaje Tymoteusz bez zmian :-) A czy to Tymoteusze czy Tymony - to wszystkie Tymki to będą fajne chłopaki ;-)
 
reklama
a myślałam, że Franków będzie sporo:)))) a tu proszę, wygrywa Tymek:))) mnie się strasznie to imię podoba, ale dla chłopca to Piękny miał decydujące zdanie...
 
Do góry