reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

U nas jakby co to dziewczynki mają odpowiedniki angielskie ale z Bartusiem raczej juz nie ma ;-)
No starsze pokolenie to jakoś tak nie może dostosować się do obecnych trendów to trochę zrozumiałe.A ciekawe jak będzie kiedy nasze pociechy będą dorosłe i my będziemy w takich sytuacjach;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
u nas zestaw Jan Paweł został przyjęty niemal entuzjastycznie,bo rodzice męża są osobami bardzo wierzącymi(nawiązanie do Papieża Jana Pawła II;na pamiątkę beatyfikacji) a poza tym będzie Jan na cześć dziadków,bo się fajnie złożyło,że zarówno ja jak i mąż mieliśmy dziadków o tym imieniu.
 
O kurczaki, zapomniałam się pochwalić, że zmieniliśmy ostatecznie imiona dla Młodej i będzie już na bank Laura Mia :-) Pewnie dlatego wyjść nie chce, bo ma takich ciapowatych rodziców, którzy nawet na imię się nie potrafią zdecydować ;-)
 
Wiesz co, chyba już mi się to imię Mia za bardzo oklepało i im dłużej myślałam, tym mniej mi się podobało ;-) Tzn. podoba mi się dalej, ale Laura podoba mi się bardziej ;-) Zresztą podobno Laury to spokojne dziewczyny ;-) A po Jessice taka spokojna panienka by się przydała ;-)
 
Kacha my też nie mamy ustalonego imienia ;-) wstępnie miała być Magdalena, ale coś mi się zdaje, że będzie Klaudia, jakoś chyba bardziej nam pasuje
 
My będziemy mieć problem jak jednak Julka okaże się chłopakiem. A wszystko może się zdarzyć. Takiego scenariusza nie bierzemy pod uwagę, więc i imienia nie mamy dla chłopaka. Wtedy chyba pójdziemy na żywioł.
 
Kacha cieżko za Tobą nadazyc:-D
Czasem jednak bywa tak, ze plany są inne a rodzi sie dziecko i sie wie ze to nie jest np Mia Ella tylko Laura Mia:-)
A może dacie trzy, wiesz tak na wszelki wypadek;-)
 
reklama
Zresztą podobno Laury to spokojne dziewczyny ;-) A po Jessice taka spokojna panienka by się przydała ;-)

wychodziłam z takiego samego założenia!! Milenki ponoć spokojniutkie i grzeczne, a Martyna taki szajbus mały i cyrkowiec że dobrze by było żeby mała była cały czas choć taka grzeczna jak teraz!!
a Laura też ładnie, choć różnie o zdrobnienia. Laurka? Laureńka? :-D
 
Do góry