reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Wyczekiwanych :-)

remeny Zosia śliczne imię!:-) Mi tak jak Befatce1982 bardzo dobrze się kojarzy - coś chyba w tym imieniu jest..:wink:!?!?!

MrsF no to masz niezły orzech do zgryzienia...:sorry:
Mi najbardziej podoba się William Michael (choć Michael nawet bardziej od Williama) albo James Adam:tak::yes::wink::yes: Adam to moja pierwsza, wielka miłość, hehe:-D
Jeśli chodzi o Edwarda, Eryka i Roberta, to dla mnie troszkę za twarde i nie kojarzą mi się dobrze...:no::baffled:
MrsF a jakie imię macie wybrane dla dziewczynki?
 
reklama
Dzieki dziewczyny! :-) Widze ze moje ulubione opcje tez i tu wygrywaja. :-):rofl2:
Musze meza zaciagnac przed kompa zeby sam zobaczyl ze James Adam albo William Michael najbardziej sie podobaja. Zrobilam maly blad bo jak Rod tak ladnie i bez bicia zaakceptowal moj wybor imienia dla dziewczynki (i od razu zaczal praktykowac wymowe z polskim akcentem :sorry:) to ja ze szczescia mu powiedzialam ze on ma ostatnie zdanie co do imienia chlopca. No i teraz mam nauczke :confused2:

Juz mu delikatnie probowalam wyperswadowac Benjamin'a mowiac ze Benjamin'y to ja juz mam w domu dwa - fikusy :laugh2: ;-) W sumie to i tak nie jest tragicznie bo 'Ben' dla mnie brzmi lepiej niz Nelson, Winson, Malcolm albo Octavius (a to byly jego wczesniejsze ulubience! :szok:)

Stefanna, imie dla coreczki jest Urszula (bedzie pisane po polsku) i na drugie Anna (mojej mamy drugie imie i Rod'a mamy pierwsze). Balam sie ze moze 'tubylcy' beda sie meczyc z wymowa, a nie chcialabym dziecku utrudniac zycia trudnym imieniem, ale wszyskim sie bardzo podoba a szczegolnie w wersji Ula.
 
MrsF dla dziewczynki też bardzo ładnie Urszula Anna - to drugie w szczególności , hehe :-D:yes::-D!!!
Powodzenia w przekonywaniu Mężusia!:wink:
 
MrsF dla dziewczynki też bardzo ładnie Urszula Anna - to drugie w szczególności , hehe :-D:yes::-D!!!
Powodzenia w przekonywaniu Mężusia!:wink:


Bardzo dziekuje, mi tez sie podoba i gratuluje imienia :-D A z tym wyperswadowaniem Benjamin'a to musze delikatnie zeby sie nie zezloscil bo jeszcze mu sie przypomni Nelson i Octavius :laugh2:
 
MrsF mnie tez podoba sie James Adam a jak bylam mala moje wszystkie lalki plci meskiej nosily imie Michael szlalalam za tym imieniem
Benjamin juz mniej zwlaszcza ze byla kiedys bajka o sloniu Benjaminie której nie nawidzilam:-)
Powodzenia
U mnie ciagle dominuje Kaya;-):-D
 
reklama
Befatka, mi się to imię bardzo podoba. I nawet braliśmy je pod uwagę. Chociaż nie wiem, czy w Polsce jest takie zarejestrowane.
 
Do góry